Idea projektu

Lekko pikantnie dla pobudzenia zmysłów…

Jak przedstawić ofertę zmysłowej bielizny do sypialni w sposób budzący nieco kontrowersji, ale na pewno nie zgorszenia? Z takim ciekawym zadaniem przyszło nam się zmierzyć, gdy zgłosił się do nas właściciel międzynarodowej firmy Devious Angels. To luksusowa marka sprzedająca odzież i bieliznę erotyczną. Ten projekt wymagał całościowej kreacji brandu – opracowania loga, przygotowania materiałów promocyjnych oraz stworzenia strony internetowej. Właścicielowi zależało na tym, by przekaz nie był zbyt agresywny, ale jednocześnie też niepozostawiający wątpliwości, że to ekskluzywna bielizna dla odważnych par. Finalnie wyszło to świetnie, zarówno w opinii naszego klienta, jak i odbiorców do których była kierowana oferta.

devious-kompozycja.jpg
...
Projekt logotypu

Przeciwieństwa się przyciągają

Nazwa firmy jest oczywistym oksymoronem, stąd pomysł, by utrzymać logo w podobnym tonie. Kontrastująca kolorystyka, nutka tajemnicy i zmysłowości – to wszystko chcieliśmy zawrzeć w znaku firmowym. Ostatecznie, po kilku propozycjach, zostało zaakceptowane to najlepsze, które w pełni oddaje charakterystykę sklepu.

logo-devious-white-black.jpg
...
logo-devious-black-white.jpg
...
logo-devious-color.jpg
...
logo-devious-artwall.jpg
...
logo-devious-grawer.jpg
...
Reklama outdoor

Intrygująca, inspirująca, przyciągająca wzrok

Bilbordy, plakaty czy ulotki to wciąż bardzo silne media komunikacji z odbiorcami. Ale by odniosły skutek, muszą się jakoś wyróżnić. Przygotowując reklamę zewnętrzną, postawiliśmy przede wszystkim na wzbudzenie w odbiorcy ciekawości, a najlepiej to zrobić przez zawarcie nutki tajemniczości w fotografiach – stąd stonowana kolorystyka i piękne, ale niebezpieczne kobiety.

outdoor-devious1.jpg
...
outdoor-devious2.jpg
...
Sklep internetowy

Zakupy z przyjemnością łączone

Od samego początku zakładaliśmy, że strona www będzie jednocześnie sklepem internetowym. Właściciel jednak życzył sobie, by nie był to projekt standardowy, jak wszystkie inne, dlatego wyszliśmy daleko poza ramy przyjęte podczas tworzenia stron internetowych. Zaproponowaliśmy rozwiązanie łączące w sobie firmową wizytówkę i sklep z układem kafelkowym. Takie podejście sprawdziło się pod względem funkcjonalności i wygody zakupów.

www-devious1.jpg
...
www-devious2.jpg
...
www-devious3.jpg
...
www-devious4.jpg
...
Retusz artystyczny

Niegrzeczne Aniołki Charliego

Przy tego typu produktach ogromne znaczenie mają różnego rodzaju wizualizacje. Dlatego projektując stronę sklepu online oraz opracowując materiały reklamowe, przygotowaliśmy kilka efektownych fotomanipulacji, przemieniając zwyczajne zdjęcia w pełne pikanterii i zmysłowości obrazy zachęcające do zakupu.

fotomanipulacje-devious1.jpg
...
fotomanipulacje-devious2.jpg
...
fotomanipulacje-devious3.jpg
...

więcej projektów w dziale kunszt / retusz artystyczny

...
Efekty udanej współpracy

Zostaliśmy uwiedzeni...

Dokładnie tak. Podczas pracy dla Devious Angels zakochaliśmy się w ciekawej, luksusowej ofercie. Najlepiej, jak tylko mogliśmy przygotowaliśmy tę uwodzącą kreację ekskluzywnych produktów, po które naprawdę warto sięgnąć. Wkładając całe serce w projekty graficzne, wspólnie udało nam się dokonać najtrudniejszej rzeczy – pokazać świat zmysłów w sposób budzący ekscytację i fascynację. Zapraszamy do nieba, zapraszamy do piekła, zapraszamy do Devious Angels, gdzie króluje grzeszna przyjemność bez wyrzutów sumienia.

...
©2021 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.