Projektowane wyobraźnią
Indywidualne strony internetowe

Na początku zawsze jest pomysł. To, co zrodzi się w naszej głowie, jest efektem wieloletniego doświadczenia, inspiracji i sugestii klienta. Tak zrodzona koncepcja jest jeszcze nieokrzesana, dlatego poddajemy ją burzy mózgów, by w końcu z chaosu wyłonił się precyzyjny, profesjonalny i tani projekt strony WWW – dokładnie takiej, jakiej potrzebujesz. Tworzenie strony internetowej to cały proces, który zaczyna się w głowach, a następnie powoli zostaje przełożony do postaci cyfrowej – linijka kodu za linijką, znak za znakiem, grafika za grafiką – tak powstaje coś z niczego. Ale to dopiero początek pracy nad budową serwisu, gdyż następnym krokiem po projektowaniu jest testowanie witryny pod kątem UX, funkcjonalności i bezawaryjności, a następnie łatanie ewentualnych błędów.

Budowa stron
Obecnie nie wystarczy, aby strona internetowa po prostu była. Trzeba czegoś znacznie więcej, by skłonić użytkownika do dłuższego pozostania na jej łamach i zagłębienia się w ofertę. Naszym zadaniem jest sprawić, by czytelnik wprost nie mógł się od niej oderwać. Projektowanie i tworzenie stron www z myślą o użytkowniku jest naszą domeną. Profesjonalna budowa witryny wspomoże rozwój Twojej firmy w sieci.

Kompleksowe projektowanie
W naszym studiu z siedzibą w Warszawie zaprojektujemy serwis WWW od początku do końca: od kodu i silnika, poprzez oprawę graficzną, kończąc na perswazyjnych, profesjonalnych i czytelnych tekstach. Dokładamy wszelkich starań, by absolutnie każdy element podczas projektowania i budowy oferty był maksymalnie doszlifowany. Wymagającym klientom możemy również zaproponować szereg dodatkowych modułów rozszerzających funkcjonalność strony internetowej. Dbamy o najmniejszy detal na wszystkich etapach tworzenia witryny.

#CAMdivision
Indywidualny projekt strony internetowej

Image
|

#CAMdivision
Mobilność strony internetowej

Image
|

#CAMdivision
Mobilność strony internetowej

Image

projektowane korzyściami
wzbogacone o zaawansowany retusz

Jednym z najważniejszych i zarazem najbardziej widocznych elementów budowy strony internetowej jest kompozycja graficzna. To od niej zależy czy Twój klient zachwyci się ofertą, czy ucieknie ze strony WWW niczym poparzony. Oprawa graficzna, wzbogacona zdjęciami po retuszu, foto manipulacjami, infografikami, sliderami oraz wizualizacjami produktowymi, za każdym razem robi niesamowite wrażenie. To taka „kropka nad i”, której zdecydowanie potrzebujesz. MIDNIGHT jest bezkonkurencyjne w projektowaniu i tworzeniu profesjonalnych witryn. Tanie, a jednocześnie wyszukane foto manipulacje oraz artystyczne grafiki to nasza specjalność.

Profesjonalna witryna
W naszym studiu MIDNIGHT mieszczącym się w Warszawie uwielbiamy zabawę formą, kształtem i kolorami; nadajemy zdjęciom i grafikom nowego wyrazu, który wpływa korzystnie na odbiór oferty wśród klientów. Szukasz taniego sposobu na to, by pokazać swoją markę jako nowoczesną, profesjonalną, podążającą za trendami i potrafiącą „robić w internety”? Pozwól nam na nieszablonowe projektowanie, tworzenie i budowę witryn internetowych. Chcemy zająć się grafikami na firmowej stronie www – już my pokażemy Tobie, jak robić to dobrze.

Szkolenia i materiały video z obsługi strony internetowej
Dzięki profesjonalnym, optymalnym i tanim rozwiązaniom będziesz samodzielnie – szybko i łatwo:

- dodawać, edytować, usuwać i przenosić podstrony w całym serwisie internetowym,
- tworzyć i modyfikować menu,
- zarządzać grafikami, galeriami i publikować filmy w formacie stream,
- budować kilka wersji językowych,
- wykonywać wiele innych funkcji administracyjnych, jak np. tworzenie aktualności.

Oferujemy kompleksowe szkolenia oraz materiały video z obsługi panelu administracyjnego oraz witryny WWW lub sklepu. Projektowanie i budowa podstron pomoże wygenerować ruch w Twoim serwisie.

Projektowanie nielimitowanej liczby podstron, linków i przycisków menu
W MIDNIGHT DESIGN STUDIO z Warszawy korzystamy z systemu Open Source umożliwiającemu profesjonalne projektowanie i tworzenie nielimitowanej liczby podstron, przycisków menu, linków wewnętrznych i zewnętrznych, a także zdjęć, ikon, plików do pobrania. Taka budowa serwisu WWW pozwoli na opracowanie unikalnego wizerunku w sieci. Tanio zarządzaj całą zawartością swojej witryny internetowej.

Internetowy formularz
Zadbaj o bezproblemową i przyjazną komunikację. Profesjonalne tworzenie i budowa stron WWW polega również na projektowaniu strony internetowej pod kątem kontaktu z potencjalnym klientem. Zyskaj zaawansowany formularz kontaktowy, który pozwoli na łatwy i tani kontakt z Tobą lub Twoimi pracownikami. To także dobry sposób na gromadzenie danych i uzyskanie zgody na ich przetwarzanie, co pomaga w wielu projektach biznesowych.

Budowa świadomości
Dotrzyj do nowych klientów, którzy jeszcze nie znają Twojej marki. Zaawansowany, profesjonalny i tani system Open Source pozwoli na projektowanie strony internetowej w taki sposób, aby z łatwością łączyć się z różnymi platformami mediów społecznościowych, takimi jak Facebook, czy YouTube. Dzięki temu możliwa jest budowa świadomości odbiorców i podtrzymanie zainteresowania produktami i usługami, a także uwierzytelnianie użytkowników, tworzenie większej społeczności oraz ułatwienie interakcji z witryną WWW.

Optymalizacja strony
Witryny opracowujemy z myślą o SEO. Tworzymy profesjonalne strony internetowe w ten sposób, aby zapewniały skuteczne pozycjonowanie, dobrze współpracowały z wyszukiwarką Google oraz maksymalnie ułatwiały zarządzanie treściami na poziomie panelu administracyjnego (CMS). Co więcej, wypełniamy serwis WWW danymi przesłanymi przez Ciebie. Podczas jego budowy dbamy o każdy szczegół, ponieważ wiemy, że nawet drobna kwestia podczas projektowania i tworzenia może mieć ogromny wpływ na efekt końcowy.

Responsywna strona
Twój serwis będzie wygodny do przeglądania, ponieważ wielkość witryny WWW dopasuje się do wyświetlacza używanego urządzenia, zarówno mobilnego, jak i stacjonarnego. Projektowanie i późniejsze tworzenie profesjonalnych stron internetowych w sposób responsywny jest lepiej postrzegane przez wyszukiwarki. Taka budowa wpływa na ich wyższe pozycjonowanie, a także jest komfortowa w odbiorze dla użytkownika. Takie zamówienie zrealizujesz w naszym studiu z Warszawy szybko i tanio!

Masz wpływ na wygląd strony
Dokładnie opracowujemy każdy element witryny WWW. Projektowanie i budowa tanich, a zarazem profesjonalnych stron internetowych odbywa się w naszej siedzibie, gdzie realizujemy zlecenia kontrahentów z całej Polski i nie tylko! W trakcie prac na bieżąco przedstawiamy postępy w tworzeniu serwisu, w trakcie którego śmiało możesz zgłaszać ewentualne zmiany.

Krótki czas tworzenia strony
Wystarczy tylko kilka tygodni, aby Twój serwis był w pełni gotowy. Czas projektowania i tworzenia witryny internetowej zależy od wyboru funkcji. Warto dodać, że po zakończeniu jej taniej i profesjonalnej budowy możesz samodzielnie edytować oraz organizować podstrony WWW. Komponent „Page Builder” umożliwi Ci to, nawet jeśli nie masz wiedzy na temat programowania.

Najlepsze strony internetowe
Dzięki bogatemu doświadczeniu w tworzeniu witryn www jesteśmy w stanie opracować optymalne rozwiązanie dla Twojego biznesu bez względu na branżę lub sektor. Ich budowa to nie tylko nasza praca, ale największa pasja. Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem funkcjonalnych witryn. Mamy mnóstwo kreatywnych pomysłów, które tanio i szybko realizujemy w studiu w Warszawie. Zapraszamy do internetowej współpracy!

#CAMdivision
Projekt podstron strony internetowej

Image

Dzięki optymalnym rozwiązaniom będziesz samodzielnie – szybko i łatwo:- dodawać, edytować, usuwać i przenosić podstrony w całym serwisie internetowym- tworzyć i modyfikować menu- zarządzać grafikami, galeriami i publikować filmy w formacie stream- budować kilka wersji językowych- wykonywać wiele innych funkcji administracyjnych

Profesjonalne tworzenie stron www polega równiez na projektowaniu strony z myślą o SEO.
Tworzymy strony w ten sposób, aby zapewniały skuteczne pozycjonowanie, dobrze współpracowały z wyszukiwarką Google oraz maksymalnie ułatwiały zarządzanie treściami na poziomie panelu administracyjnego (CMS).

#M.