Odkryj nasze
Studio Projektowe

W pogoni za ideałem, nieskrępowani szablonami, pełni kreatywności i przesyceni wyobraźnią z dumą prezentujemy nasze studio projektowe Midnight. Każdego dnia podejmujemy nowe, wymagające i inspirujące wyzwania i dokładamy wszelkich starań, by nie tylko sprostać stawianym przed nami oczekiwaniom, ale przede wszystkim zaskakiwać własnymi rozwiązaniami. Nowoczesna firma powinna bowiem móc pochwalić się przed odbiorcami czymś więcej niż tylko poprawnie wykonaną stroną www i bezbłędną identyfikacją wizualną.

Wykreuj markę
Która kusi ...

Nowoczesna firma powinna bowiem móc pochwalić się przed odbiorcami czymś więcej niż tylko poprawnie wykonaną stroną www i bezbłędną identyfikacją wizualną. Naszym zadaniem jest wykreowanie marki, która kusi i przyciąga odbiorców, a nie po prostu „jest”.

Tworzymy idee, kreujemy koncepcje, wykuwamy coś z niczego. Każdy projekt jest inny, każdy wymaga odmiennego podejścia i zrozumienia indywidualnych potrzeb klienta. Naszą cechą charakterystyczną jest nieszablonowe podejście i wykorzystanie nowoczesnych technik designu i UX stron www. Bogata oferta studia projektowego czeka na odkrycie, a my z niecierpliwością wyczekujemy na kontakt od Ciebie. Przekonaj się co możemy zrobić dla Twojej firmy!

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image

Jak pracujemy
Tworząc indywidualny design

Najpierw rozgrzewka i szybka kawa, by już z rana mieć świeży i otwarty umysł – tak zaczyna się nasz dzień. Naenergetyzowani i z głową pełną pomysłów zabieramy się do realizacji projektów. Zanim postawimy pierwszy znak, przeprowadzamy dokładny wywiad z klientem na temat jego potrzeb i wymagań, to tzw. brief. Proponujemy również własne, niestandardowe rozwiązania, a gdy już otrzymamy zielone światło – ruszamy do działania. Nasz zespół, składający się z samych specjalistów, dokładnie opracowuje każdy element projektu. W trakcie prac klient na bieżąco widzi postępy i może zgłaszać ewentualne poprawki oraz zmiany. Po kilku tygodniach projekt jest gotowy! Ale na tym nie poprzestajemy. O, nie. Jeśli chcesz wiedzieć jak jeszcze możemy Ciebie dopieścić, skontaktuj się z nami, a pokażemy, co potraf nasz zespół. Najpierw rozgrzewka i szybka kawa, by już z rana mieć świeży i otwarty umysł – tak zaczyna się nasz dzień. Naenergetyzowani i z głową pełną pomysłów zabieramy się do realizacji projektów. Zanim postawimy pierwszy znak, przeprowadzamy dokładny wywiad z klientem na temat jego potrzeb i wymagań, to tzw. brief. Proponujemy również własne, niestandardowe rozwiązania, a gdy już otrzymamy zielone światło – ruszamy do działania!
studio-projektowe1b.jpg

Nasz zespół, składający się z samych specjalistów, dokładnie opracowuje każdy element projektu. W trakcie prac klient na bieżąco widzi postępy i może zgłaszać ewentualne poprawki oraz zmiany. Po kilku tygodniach projekt jest gotowy! Ale na tym nie poprzestajemy. O, nie. Jeśli chcesz wiedzieć jak jeszcze możemy Ciebie dopieścić, skontaktuj się z nami, a pokażemy, co potraf nasz zespół.Nasz zespół, składający się z samych specjalistów, dokładnie opracowuje każdy element projektu. W trakcie prac klient na bieżąco widzi postępy i może zgłaszać ewentualne poprawki oraz zmiany. Po kilku tygodniach projekt jest gotowy! Ale na tym nie poprzestajemy.

O, nie. Jeśli chcesz wiedzieć jak jeszcze możemy Ciebie dopieścić, skontaktuj się z nami, a pokażemy, co potraf nasz zespół. Mamy nadzieję, że już wkrótce dołączysz do grona naszych Klientów i będziemy mieli okazję zrealizować dla Twojej firmy kreatywne projekty z gwarancją najwyższej jakości.

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image

Inny niż wszystko
Artystyczny Retusz

Obrazy i grafiki rządzą się własnymi prawami, a ten kto potrafi te prawa łamać i podporządkowywać je sobie i swojej woli, ten zyskuje niemal tajemniczą, magiczną moc kreowania rzeczywistości. Warsztat graficzny doprowadziliśmy do perfekcji, by móc przygotowywać artystyczne fotomanipulacje i kreatywny retusz zdjęć, które powalą odbiorców na kolana. A być może kiedyś, część z naszych prac zostanie zawieszona w jakiejś galerii sztuki? Kto wie, kto wie... Tymczasem jednak skupiamy się na bardziej przyziemnych realizacjach, tworzonych na potrzeby naszych klientów. Artystyczny retusz może obejmować jedynie delikatne podciągnięcie walorów fotografii lub jej całkowitą modyfikację, dodanie lub usunięcie konkretnych elementów, zmianę szaty kolorystycznej, albo przerobienie obrazu na taki rodem z filmów SF, fantasy lub noir.
 
 

...
...
...
CAMdivision # Projekt grafiki internetowej   |   zobacz więcej realizacji

z niczego powstaje
Coś wyjątkowego & unikalnego

Proces kreacji stron i grafik przypomina nieco tworzenie światów, gdzie z nicości powstaje wszystko. Zaczyna się gdzieś w głowie, podczas burzy mózgów i wymyślania koncepcji, potem idea zostaje przeniesiona na ekran komputera, by powoli zacząć przybierać ostatecznego kształtu. Oczywiście Ty, jako zleceniodawca, masz pełny wgląd w cały proces powstawania strony, grafik i pozostałych elementów, i masz wpływ na ich ostateczny wygląd. W końcu to dla Ciebie powstają i to Ty będziesz z nich korzystał. Zdjęcia, fotomanipulacje, grafiki po retuszu to wszystko elementy naszej pracy, które mają jeden cel: sprawić, że Twoja oferta będzie atrakcyjniejsza w oczach odbiorcy. Chcesz, by Twój biznes zyskał nowy, lepszy wizerunek w Sieci i poza nią? Nad czym się jeszcze zastanawiasz? Jesteśmy tutaj i czekamy na Twoją decyzję. Działamy?!

...
...
...
CAMdivision # Projekt grafiki internetowej   |   zobacz więcej realizacji
...
#M.