Funkcjonalne & dopasowane
nowoczesne sklepy internetowe

Gdzie lepiej robić zakupy? W Internecie czy w zwykłym sklepie? Odpowiedź jest raczej oczywista, w końcu nie żyjemy w Średniowieczu. Sklepy internetowe już dawno stały się najpopularniejszymi miejscami zakupowymi. Ale, by wyróżnić się od konkurencji, nie wystarczy założyć jakiegoś tam zwykłego sklepu na randomowym silniku. O nie. My proponujemy coś znacznie więcej – tanio stworzymy profesjonalną wirtualną galerię handlową na responsywnej stronie Twojej firmy.

Twój sklep bez ograniczeń
Salon, po którym użytkownik będzie mógł się poprzechadzać, niczym król na salonach, pooglądać produkty z Twojej oferty (nawet w 360 stopniach) i wybrać te, które będą mu odpowiadały. Profesjonalny sklep internetowy może być zintegrowany ze stroną firmy np. jako jej moduł lub stanowić zupełnie oddzielną produkcję; może obsługiwać wiele różnych wersji językowych oraz być gotowym na przyjęcie dowolnej ilości towaru – w końcu wirtualne responsywne sklepy nie mają ograniczeń powierzchniowych.

#CAMdivision
Indywidualny projekt strony internetowej

Image
|

#CAMdivision
Mobilność strony internetowej

Image
|

#CAMdivision
Mobilność strony internetowej

Image

Rozwijaj swoją firmę
Nasze studio grafiki MIDNIGHT z siedzibą w Warszawie zapewnia precyzję w wykonaniu responsywnej strony internetowej dla firm. Zajmujemy się ich profesjonalnym tworzeniem w oparciu o szeroką wiedzę i bogate doświadczenie. Skupiamy się na tym, by efekty naszej pracy spełniły wszystkie Twoje oczekiwania i potrzeby.

Responsywność strony WWW
Daj swoim klientom możliwość przeglądania strony na dowolnym urządzeniu. Wybierając nasze usługi, masz gwarancję, że wyświetlana witryna internetowa dostosuje całą swoją strukturę do ekranów o różnych proporcjach. Responsywne treści Twojej firmy będą zachowywać pełną wygodę obsługi oraz funkcjonalność. Dodatkowo z MIDNIGHT możesz zyskać zaawansowany profesjonalny formularz kontaktowy oraz przydatne FAQ & Referencje.

Wybierz usługi z zakresu projektowania stron www
Zbuduj z nami swoją pozycję na rynku i zadbaj o rozpoznawalność Twojej firmy. Podkreślimy jej tożsamość, nadając jej profesjonalną i responsywną szatę, w której będzie prezentować się wyjątkowo. Oferujemy zarówno tworzenie strony internetowej od podstaw, jak i częściową przebudowę istniejącej witryny. Proponujemy odświeżenie aktualnej treści w nowoczesnej formie ekspresji. Już dziś dołącz do grona właścicieli nowoczesnych treści online.

Pełna obsługa dla firm od A do Z
Jeśli masz zamiar założyć nową działalność gospodarczą lub zrewitalizować istniejącą już markę, proponujemy szeroki pakiet usług dla firm. W studiu MIDNIGHT z Warszawy sprawiamy, że responsywne strony internetowe mają designerskie tło, a ich treści są elegancko rozmieszczone.
Otrzymasz od nas komponent „Page Builder”, który pozwoli Ci na samodzielne tworzenie, edycję, jak również organizację podstron w serwisie, nawet jeśli nie masz niezbędnej wiedzy programistycznej. Dodatkowo zyskasz indywidualny i profesjonalny projekt logotypu oraz dokumentów, a także księgę znaków.

Profesjonalny system Open Source
Korzyści, które możemy Ci zaproponować, jest naprawdę wiele! Budujemy responsywne strony w oparciu o Open Source. Oferowany przez nas profesjonalny system daje możliwość tworzenia nielimitowanej liczby:

- podstron,
- przycisków menu, linków url wewnętrznych i zewnętrznych,
- zdjęć, ikon, plików do pobrania.

Proponujemy umieszczenie modułu społecznościowego (Facebook, LinkedIn, Twitter, Pinterest, YouTube, Google+) oraz aktualności w Twojej witrynie.

Opracowaliśmy najlepsze rozwiązania dla firm
W MIDNIGHT polecamy Timeline, czyli linię czasową lub historię firmy bez przeładowywania się strony. Dodatkowo oferujemy możliwość tworzenia galerii zdjęć, produktów oraz realizacji. Treści Twojej witryny będą zoptymalizowane pod kątem działania wyszukiwarek internetowych. Nie zabraknie oczywiście miejsca na dane kontaktowe i ciekawą oprawę graficzną.

Profesjonalna sesja fotograficzna
Obsługa panelu administracyjnego jest prosta i intuicyjna. Podczas tworzenia projektu dbamy o każdy, najmniejszy szczegół. Zaraz po jego zrealizowaniu wyślemy Ci szkolenie, w którym wytłumaczymy, jak obsługiwać witrynę. Co więcej, zyskasz katalog w formie księgi, a także profesjonalną sesję fotograficzną z gruntownym retuszem zdjęć.

 

wyjątkowość w standardzie
szeroki wachlarz możliwości

Sklep internetowy jaki jest każdy widzi? Nic bardziej mylnego! W naszym studiu mieszczącym się w Warszawie nie tworzymy projektów takich, jak wszystkie, przecież nie o to chodzi, by zlać się z tłumem i oferowanymi usługami, lecz by się wyróżnić. My się wyróżniamy i teraz Twój responsywny sklep również będzie miał szansę zabłysnąć jak gwiazda Supernowa na niebie e-handlu. Nie stosujemy jednego przepisu na sklep on-line dla firmy, mamy za to zestaw składników, które mieszamy w odpowiednich proporcjach i wypiekamy idealny serwis www. Rozpocznij tworzenie własnej witryny z MIDNIGHT już dziś!. 

Zwiększ ruch w witrynie internetowej
A jakie to proporcje? Zależy do tego, czego wymagasz od swojego sklepu internetowego: czy to ma być tylko niewielki sklepik z małą ilością luksusowych produktów, czy może licząca tysiące przedmiotów hala zakupowa firmy on-line? Opowiedz nam, czego potrzebujesz, i obserwuj, jak budujemy Twoją pozycję w e-commerce i zajmujemy się profesjonalnym tworzeniem responsywnej strony, która przyciągnie wielu klientów.

Zwiększ sprzedaż sklepu online
Możesz liczyć na kompleksową obsługę. Dobierzemy zakres usługi, po czym niezwłocznie przystąpimy do tworzenia i realizacji profesjonalnego projektu dla Twojej firmy. Gwarantujemy indywidualność i wyjątkowość każdej responsywnej strony internetowej, która generuje ruch i realne przychody.

Studio MIDNIGHT z Warszawy
Zapewniamy szybki czas realizacji usług, który różni się w zależności od wyboru dostępnych funkcji. W MIDNIGHT stawiamy na nieszablonowe i profesjonalne tworzenie stron dla firm! Responsywne sklepy internetowe budujemy w naszej siedzibie w Warszawie każdego dnia tygodnia. Obieramy skuteczny sposób docierania do Twoich klientów. Czekamy na kontakt z Twojej strony!

#CAMdivision
Projekt podstron strony internetowej

Image

A jakie to proporcje? Zależy do tego, czego wymagasz od swojego sklepu: czy to ma być tylko niewielki sklepik z małą ilością luksusowych produktów, czy może licząca tysiące przedmiotów hala zakupowa on-line? Opowiedz nam czego potrzebujesz i obserwuj, jak budujemy Twoją pozycję w e-commerce.

#M.