Profesjonalna studyjna lub plenerowa
Sesja fotograficzna

Jakość i atrakcyjność zdjęć wykorzystywanych w produktach reklamowych ma ogromny wpływ na końcowy efekt. Chociaż wiele poprawek można nanieść w programach graficznych, najlepsze rezultaty osiągniesz powierzając nam wykonanie od początku do końca wszystkich materiałów. Z profesjonalnych zdjęć można wyciągnąć 200% mocy podczas ich późniejszej obróbki. Amatorskie zdjęcia nie dadzą takiego efektu nawet podczas najlepszej postprodukcji. Sesję fotograficzną przeprowadzamy w dowolnym miejscu: może to być nasze studio, biuro firmy, sklep, a nawet plener. Zima czy lato, dzień czy noc – to nie ma znaczenia; liczy się efekt, a ten będzie powalający. To możemy zagwarantować.

Rodzaj zdjęć i zakres sesji fotograficznej zależy od późniejszego wykorzystania obrazów. Możemy z nich stworzyć slidery na stronę, zdjęcia produktowe, obrazy 360, foto manipulacje, ilustracje do folderów reklamowych czy tła do ulotek. Fotografie następnie przechodzą proces obróbki w specjalistycznym programie obsługiwanym przez naszego magika od efektów specjalnych, by w końcu trafić do Twoich wyjątkowych materiałów reklamowych.

#Kawa premium
sesja fotograficzna

Image

fotografie do strony internetowej
można inaczej

Ile razy to widziałeś? Nieciekawe, źle wykadrowane, zbyt ciemne lub zbyt jasne zdjęcia na stronie internetowej? Jedne przekoloryzowane, inne wybladzone, a jeszcze kolejne zupełnie niczym się nie wyróżniające. Zwykłe zdjęcia są nudne i nikogo nie zainteresują, a już na pewno nie nadają się jako fotografie produktowe i na stronę internetową.

W Midnight pokazujemy, że można podejść do tego zupełnie inaczej. Możemy bazować na dostarczonych przez Ciebie zdjęciach, ale możemy również przeprowadzić sesję fotograficzną z profesjonalnymi modelami – to sprawi, że zdjęcia dla Ciebie będą absolutnie unikalne. Żadne stockowe fotki nie umywają się do tego, co możemy zrobić na zamówienie. Zdjęcia takie poddajemy później odpowiedniej przeróbce i wykorzystujemy je na stronie internetowej, w sklepie oraz w materiałach reklamowych.

Siła przekazu tkwi w odpowiednio skomponowanych elementach strony. Proporcja zdjęć, grafik i tekstów musi być odpowiednio wyważona, a całość powinna zostać utrzymana w konkretnej kreacji zarówno pod względem stylistycznym, jak i kolorystycznym. Podczas sesji fotograficznej i obróbki zdjęć pilnujemy tej spójności i staramy się tak zretuszować i podciągnąć fotografie, by wywrzeć na odbiorcy konkretny efekt. Udowadniamy, że z każdego zdjęcia potrafimy wyciągnąć 150% jego potencjału.

#Kawa premium
sesja fotograficzna

Image

zdjęcia marketingowe
zrywamy z nudą

Obok ulotek, folderów czy katalogów zazwyczaj przechodzisz obojętnie? Czasami coś obejrzysz, przewertujesz, ale w końcu i tak machasz ręką i (w najlepszym wypadku) używasz ulotki jako zakładki do książki? Dzieje się tak, ponieważ są one zazwyczaj nieciekawe i to zarówno pod względem treści, jak i wykonania oraz oprawy graficznej.

Dlatego my podchodzimy do tego zupełnie inaczej. Organizujemy stylizowane sesje fotograficzne z modelami, modelkami, w konkretnych sceneriach i z wykorzystaniem odpowiednich gadżetów, a następnie przerabiamy te zdjęcia tak, by stały się pewnego rodzaju opowieścią. Historią złożoną z obrazów, na kształt komiksu, lecz w realistycznej scenerii. Zdjęcia, które wykonujemy mogą być później zretuszowane i obrobione w sposób realistyczny lub artystyczny, przedstawiający zupełnie inne oblicze marki. A Ty jak chciałbyś, aby Twoja firma została pokazana?

#Kawa premium
Sesja fotograficzna

Image

Przygotowujemy marketingowe zdjęcia na strony internetowe oraz do materiałów reklamowych. Fotografie, które nie tylko „są” ale przede wszystkim oddziałują na odbiorcę; zachęcają go do zainteresowania się ofertą, zapraszają do odwiedzenia strony i skontaktowania się z Tobą. Nasze zdjęcia mają magiczną moc przyciągania, którą przekierowujemy na Ciebie – Twoi klienci, dotknięci tą mocą po prostu nie będą mogli się oprzeć ofercie. Nie wierzysz w czary? Nie szkodzi. Przetestuj jak to działa i powiedz: czy dalej nie wierzysz w magię brandingu, marketingu i identyfikacji wizualnej?

#M.