szybsze i sprawniejsze przeglądanie
optymalizacja strony internetowej

Projektujemy estetyczne witryny, które zwiększają współczynnik konwersji. Zgłoś się do nas, jeśli interesuje Cię optymalizacja i kompresja strony internetowej w Warszawie, czy innym dowolnym miejscu – zapewniamy profesjonalne usługi firmom z całej Polski! Dla Twojej marki stworzymy responsywny serwis www, dzięki któremu towary lub usługi będą się po prostu lepiej sprzedawać. Stworzymy portal przyjazny użytkownikom, który zachęci ich do dokonania transakcji oraz powrotu w przyszłości.

Nic tak nie denerwuje jak długi proces ładowania. Czekasz i czekasz, i czekasz, aż w końcu niecierpliwisz się i opuszczasz stronę. Jeśli masz podobne doświadczenia, to nie licz na to, że inaczej będą postępować Twoi klienci. Natychmiastowe ładowanie i brak „zacięć” w funkcjonowaniu witryny to nie tylko kwestia estetyki, gdyż w ogromnym stopniu może zaważyć na konwersji.

Image
ORYGINAŁ - 0% KOMPRESJI = 242 KB
Image
PO OPTYMALIZACJI - 60% KOMPRESJI = 79 KB

Drugi obraz zajmuje 300% mniej miejsca i 300% szybciej się ładuje. Czy potrafisz dostrzec różnicę w jakości ?

Podczas procesu optymalizacji i kompresji zmniejszamy objętość zdjęć bez strat w jakości, a także poprawiamy kod witryny www i elementy wpływające na łatwość poruszania się po niej. Zdając się na nasze doświadczenie i umiejętności, otrzymasz stronę internetową z turbodoładowaniem!

Responsywne strony www – Warszawa
Stworzymy od podstaw serwis sprzedażowy lub prezentujący Twoją ofertę, którego funkcjonalność wpłynie korzystnie na doświadczenia każdego użytkownika. Responsywne strony www projektujemy w Warszawie dla klientów, którzy chcą uzyskać lepszy współczynnik konwersji i jednocześnie podnieść prestiż swojej marki.

Nasze profesjonalne witryny wyglądają świetnie, są wygodne i intuicyjne, dlatego kupujący chętnie na nie wracają. Dodatkowo dzięki optymalizacji i kompresji poprawiamy ich pozycjonowanie w wyszukiwarce internetowej.

Jakie cechy wyróżniają responsywną stronę internetową?

Jest ona przede wszystkim:

- dostosowana do urządzeń o różnych rozmiarach ekranu,
- stworzona z elementów, które układają się dynamicznie,
- wypełniona elastycznymi obrazami o optymalnej objętości,
- przyjazna użytkownikom korzystającym z ekranu dotykowego,
- zaopatrzona w system intuicyjnej nawigacji.

Wybierając nasze profesjonalne usługi, otrzymasz witrynę www, którą będą wyróżniać powyższe cechy. Jej optymalizacją i kompresją zajmą się najlepsi specjaliści, którzy przygotują dla Ciebie także indywidualny design od podstaw.

Optymalizacja i kompresja strony internetowej – Warszawa
Dostępność stabilnego i szybkiego internetu wpływa na zachowania jego użytkowników. Współcześni konsumenci, zamawiając produkty online, nie chcą tracić cennego czasu na witrynie, która ładuje się zbyt długo.

Lubią odwiedzać profesjonalne strony internetowe, które są responsywne, zapewniają im możliwość dokonania błyskawicznej transakcji, w przeciwnym wypadku wybierają ofertę konkurencji. Zapoznają się z towarami i usługami, korzystając z różnych urządzeń mobilnych i zależy im, aby na każdym z nich było to wygodne i intuicyjne. Zlecając nam kompresję i optymalizację serwisu www, sprostasz oczekiwaniom nowoczesnych użytkowników.

Możemy też stworzyć zupełnie nową stronę internetową, która będzie od początku responsywna i dostosowana do aktualnych potrzeb konsumentów w sieci. Projektujemy witryny, które są atrakcyjne nie tylko z perspektywy potencjalnych klientów, ale też… algorytmów Google! W ich kodzie panuje bowiem nieskazitelny porządek, co sprzyja osiąganiu lepszych wyników dla wyszukiwań w tej najpopularniejszej wyszukiwarce.

Dlaczego warto inwestować w responsywne strony www?
Na współczynnik Twojej konwersji wpływa nie tylko cena i jakość towarów lub usług, ale także dobra optymalizacja oraz kompresja strony www. Konsumenci nie lubią oczywiście przepłacać, jednak chętniej zrobią zamówienie na responsywnym serwisie sprzedażowym, którego intuicyjna nawigacja ekspresowo przeprowadzi ich z podstrony produktu, poprzez koszyk zakupowy, aż do finalizacji transakcji.

Dodatkowo profesjonalna wizytówka internetowa marki poprawia jej prestiż i sprzyja budowaniu grupy stałych klientów, którzy w przyszłości mogą ponownie wybrać Twoją ofertę.

W ramach usługi optymalizacji strony www realizujemy następujące zadania m.in.:

- zmniejszenie rozmiaru plików graficznych i nadanie im odpowiednich formatów,
- usuwanie zbędnych znaków oraz niepotrzebnych kodów w HTML, JavaScript i CSS,
- minimalizacja elementów na witrynie,
- projektowanie responsywne,
- kompresja nagłówków, tekstów, fontów, strumienia danych i inne.

Niezależnie od branży, w której działasz – jeśli zaznaczasz obecność marki w sieci, musisz mieć responsywną wizytówkę online. Projektujemy profesjonalne strony internetowe w Warszawie, które są szyte na miarę współczesnych użytkowników i sprzyjają wysokiej konwersji.

Korzystając z naszych usług optymalizacji i kompresji będziesz efektywniej wykorzystywać swoje zasoby sieciowe, zwiększysz sprzedaż i poszerzysz grupę wiernych konsumentów. Poprawisz też szanse swojego serwisu www na uzyskanie lepszej lokaty w wynikach wyszukiwarki Google.

#M.