atrakcyjna strona
nowoczesny design

Nuda, sztampa, powtarzalność… nie, tego u nas nie znajdziesz. Dbamy o to, by nowoczesne strony internetowe, które tworzymy w Warszawie, były wykonane nieszablonowo, kreatywnie, ale według standardów i wymagań klienta. Dokładnie ustalamy każdy aspekt prac, począwszy od kwestii czysto technicznych, skończywszy na oprawie wizualnej i inspirujących tekstach. 

Nasze strony, zaprojektowane w technologii RWD, charakteryzują się nowoczesnym, ciekawym designem, który zachęci użytkowników do pozostania na dłużej i zagłębienia się w ofercie. Atrakcyjna internetowa wizytówka firmy to podstawa w komunikacji z klientami, a jak wiadomo dobre wrażenie można zrobić tylko raz… podobno, bo kreatywny design naszych stron robi doskonałe wrażenie za każdym razem.

Jak to się dzieje, że każda strona jest inna?
Przede wszystkim, zanim zaczniemy pracę, zbieramy dokładny wywiad i brief od klienta, by poznać jego oczekiwania względem witryny internetowej. Dopiero, gdy jesteśmy na 100% pewni tego, co oczekuje od nas zleceniodawca, i dopiero gdy mamy już pewną, wstępną koncepcję, zabieramy się do pracy. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi designerskich, pozwalających nam na osiąganie czegoś WIĘCEJ.

Stosujemy innowacyjne rozwiązania, urozmaicamy witryny kreatywnymi foto manipulacjami i infografikami; sprawiamy, że atrakcyjna oferta staje się jeszcze atrakcyjniejsza. Niby nie powinno się oceniać książki po okładce, ale doświadczenie mówi nam, że to właśnie inspirująca okładka przyciąga najmocniej!

#Devius Angels
Design marki

Image

porywający storytelling
dynamiczne slajdy i animacje

Dobra, nowoczesna strona www to taka, która nie tylko sprzedaje, ale przede wszystkim wzbudza emocje, skłania do przemyśleń i przyciąga. Jednym z najskuteczniejszych sposobów na zainteresowanie klienta działalnością firmy jest kreatywny i inspirujący storytelling, czyli przedstawienie oferty poprzez opowieść. Nie gramy na emocjach, my je tworzymy, a początkowy slider jest do tego idealnym miejscem. Wyobraź sobie, że wchodzisz na czyjąś stronę internetową i zamiast kolumn zbitego tekstu, masz okazję śledzić losy bohaterów zaklętych w ruchomych obrazach. Pociągająca wizja, prawda? Taki prolog stanowi perswazyjne wprowadzenie do oferty i zachętę, by dowiedzieć się więcej.

Współczesny marketing wymaga nowoczesnego podejścia. Suche przedstawianie oferty i faktów już nikogo nie bawi i nie zainteresuje. Takie bla bla o ofercie jest po prostu nieciekawe. Dlatego tworząc stronę internetową, stawiamy na zupełnie inne podejście: na opowiedzenie jakiejś historii związanej z marką i jej historii oraz przyszłości. Z tą jedną różnicą, że ta historia to nie wymyślona bajka, tu wszystko jest prawdą. Aby storytelling był skuteczny i wiarygodny musi być oczywiście poparty jakimiś dowodami, najlepiej w postaci fotografii, fotomanipulacji i infografik zwieńczających ofertę.

#Carlex Design
Indywidualna strona internetowa

Image

przyciągające wzrok
infografiki i stylizacje nagłówków

Przeglądanie tekstów na monitorze różni się od tego, do czego jesteśmy przyzwyczajeni z książek i gazet. Podstawą szybkiego czytania w internecie jest skanowanie tekstu i zatrzymywanie wzorku jedynie na wyróżniających się fragmentach. Takimi „przyciągaczami oczu” mogą być graficzne elementy nagłówków oraz kreatywne infografiki. Połączenie inspirującego tekstu ze zdjęciami, piktogramami lub grafikami daje wspaniałe rezultaty i znacznie wydłuża czas spędzony na stronie internetowej, a przecież chodzi właśnie o to, by zatrzymać użytkownika na tyle długo, aby zdążył zapoznać się z całą ofertą.

Każda infografika może być osobną historią; może być też instrukcją lub skrótowo przedstawioną ofertą. Możliwości, jakie drzemią w tej kreatywnej formie przedstawiania informacji są nieograniczone. A jeśli dodać do tego jeszcze atrakcyjne, stylizowane nagłówki stanowiące wstęp do szerzej opisanych sekcji nowoczesnej strony – otrzymujemy przepis na to, jak w kilku krokach zrobić przyciągającą, zwalającą z nóg ofertę. Nasze inspirujące infografiki i stylizowane nagłówki przyciągają wzrok nie tylko na portalach internetowych, ale też w katalogach, ulotkach i broszurach.

#CAMdivision
Indywidualne infografiki

Image

przyciągające teksty
copywriting & copy extending

Na dobrą stronę sprzedażową składa się wiele czynników. O jej sukcesie decyduje nie tylko wykonanie, funkcjonalność i atrakcyjny, nowoczesny wygląd, ale również kreatywny sposób przedstawienia oferty. Teksty są jednym z najważniejszych elementów, wpływających na decyzje zakupowe. Z tego względu warto, aby były nie tylko zoptymalizowane pod kątem pozycjonowania, ale przede wszystkim interesujące dla odbiorcy. Stworzymy dla Ciebie zupełnie nowe treści w ramach usługi copywritingu lub przerobimy te już istniejące, by lepiej dopasować je do odświeżonego designu strony internetowej. Treści, które chcemy Ci zaproponować, angażują czytelnika, pozwalają lepiej poznać historię firmy i wzbudzają nieodpartą chęć dokonania zakupu!

Tekst towarzyszył nam niemal od zarania dziejów i będzie towarzyszył do końca ludzkości. I chociaż coraz mocniejszy akcent stawia się na nowoczesne, graficzno-filmowe treści, a także porozumiewanie się za pomocą ikonek i emotek, to jednak zwykłego tekstu jeszcze długo nic nie zastąpi. To on stanowi środek inspirującego przekazu, no bo jak inaczej przedstawić ofertę – bez słów się nie da. Każda strona internetowa otrzymuje od nas profesjonalną oprawę tekstową pisaną przez zawodowego copywritera. Nagłówki, hasła, teksty, infografiki – to wszystko wiąże się ze sobą. Grafika z tekstem, tekst z grafiką, a to wszystko połączone kodem – jak stare dobre małżeństwo.

#Studio Lorin
Wyjątkowe, merytoryczne teksty

Image

wezwanie do działania
stylizowany formularz kontaktowy

Jednym z najbardziej niedocenianych elementów na stronie internetowej jest formularz kontaktowy. Zazwyczaj traktowany jest po macoszemu i stanowi najmniej ciekawą część witryny. Ot zwyczajne okienko do wysyłania wiadomości. My podchodzimy do tego zupełnie inaczej. Kontakt jest zwieńczeniem całej operacji zachęcenia klienta do zakupu. To właśnie w tej zakładce klient najczęściej ostatecznie decyduje się na skorzystanie z oferty lub na opuszczenie strony.

Z tego względu formularz kontaktowy musi stanowić mocne wezwanie do podjęcia działania. Pracując nad serwisami, przygotowujemy dopasowany do nowoczesnego designu i charakterystyki firmy formularz, który skutecznie zachęci użytkownika do wysłania wiadomości.

Zamawiając kreatywne i inspirujące strony internetowe u najlepszych specjalistów w Warszawie, inwestujesz w rozwój biznesu. Pozyskuj klientów skuteczniej, docieraj do nich z ofertą, zachęć do subskrypcji newslettera, zaproś na fanpage – to wszystko pomożemy Ci osiągnąć, projektując przyjazny i przyciągający formularz kontaktowy, nawet nie wzywający, a wołający do działania. Nie nachalnie, niczym wyskakujące okienka; delikatnie z klasą, lecz skutecznie.

Bo siła tkwi w tym, by wiedzieć jak stworzyć wyważone Call to action i jak popchnąć odbiorcą w odpowiednim kierunku tak, by myślał, że to on sam, z własnej woli, tak z ciekawości kliknął odpowiedni button.

#Madmax
Indywidualny formularz

Image

Pozyskuj klientów skuteczniej, docieraj do nich z ofertą, zachęć do subskrypcji newslettera, zaproś na fanpage – to wszystko pomożemy Ci osiągnąć, projektując przyjazny i przyciągający formularz kontaktowy, nawet nie wzywający, a wołający do działania. Nie nachalnie, niczym wyskakujące okienka; delikatnie z klasą, lecz skutecznie. Bo siła tkwi w tym, by wiedzieć jak stworzyć wyważone Call to action i jak popchnąć odbiorcą w odpowiednim kierunku tak, by myślał, że to on sam, z własnej woli, tak z ciekawości kliknął w odpowiedni button.

#M.