Identyfikacja wizualna pod kontrolą
Profesjonalny Brand Book

Twoja firma nie tylko powinna posiadać oryginalny logotyp, nowoczesną stronę WWW oraz unikalne materiały reklamowe, ale przede wszystkim spójną identyfikację wizualną, która wyróżnia się na tle konkurencji oraz umożliwia konsekwentną budowę oryginalnego wizerunku biznesowego.Twoja firma nie tylko powinna posiadać oryginalny logotyp, nowoczesną stronę WWW oraz unikalne materiały reklamowe, ale przede wszystkim spójną identyfikację wizualną, która wyróżnia się na tle konkurencji oraz umożliwia konsekwentną budowę oryginalnego wizerunku biznesowego.

Aby logotyp i wszystkie materiały Twojej firmy zawsze wyglądały tak samo i prezentowały się identycznie na każdym poziomie komunikacji wizualnej oferujemy Ci profesjonalną Księgę Znaku, czyli opis standaryzujący logotyp oraz zasady jego używania w projektach graficznych.

Proponujemy Ci Księgę Znaku, która zawiera, m.in.:

  • opis znaczenia logotypu,
  • opis jego budowy,
  • charakterystykę kolorystyczną,
  • charakterystykę pola wokół logotypu,
  • warianty logotypu,
  • kroje pisma oraz zalecane odmiany i wielkości,- projekty wybranych dokumentów firmowych.

 

#Esox Automation
Identyfikacja wizualna, projekt marki

Image

Transparentny przekaz
funkcje, warianty & reguły

Ciii… wsłuchaj się… co mówi identyfikacja wizualna Twojej firmy. Nic? I tu się mylisz! Dobrze zaprojektowana identyfikacja wizualna marki może powiedzieć więcej niż myślisz. Na przykład: czy ma aspiracje do wkroczenia na szerszy rynek, czy może skierowana jest przede wszystkim do odbiorców regionalnych; czy marka jest nowoczesna, czy kieruje się jakimiś tradycjami, czy patrzy w przyszłość czy przeszłość? To wszystko drobiazgi, pozornie bez znaczenia, a jednak mają ogromny wpływ na to, jak konsumenci odbierają markę. W brand booku przedstawiamy różne formy i możliwości zastosowania logotypu oraz pozostałych elementów identyfikacji wizualnej. Wszystko tak, by było jasne, klarowne i transparentne.

Martwisz się, że bez Ciebie firma się zawali, a „specjaliści” od marketingu nie potrafią bez Twoich wskazówek zrobić niczego dobrze? Przestań się zamartwiać. Z Brand Bookiem, w którym wszystko zostało opisane i pokazane, spójna identyfikacja wizualna marki to już nie problem. Z tą księgą firma zachowa spójny wizerunek w każdej sytuacji. Księga zawiera warianty logo, reguły jego zastosowania i funkcje. Wszystko to przygotowane w estetycznej formie on-line i offline jako papierowy katalog. Ale to nie jedyne korzyści wynikające z posiadania Brand Booka.

#Esox Automation
Projekt marki, projekt dokumentów

Image

a wszystko to w indywidualnym stylu
Twój profesjonalny wizerunek

Chociaż mamy wieloletnie doświadczenie i wyrobiliśmy sobie pewne standardy pracy, to nie kroczymy utartymi ścieżkami i nie stosujemy nudnych, stereotypowych schematów. Wręcz przeciwnie – łamiemy konwencje i dopasowujemy branding do indywidualnych potrzeb klientów.

W końcu o ich wizerunek chodzi. Logo, elementy identyfikacji wizualnej, ulotki, wizytówki, grafiki na stronę internetową i do katalogów – to wszystko projektowane jest tak, by było spójne, łączyło się ze sobą i opowiadało jakąś historię marki, a nie tylko po to, by było dla bycia. Nie robimy sztuki dla sztuki, to pozostawiamy innym. My kreujemy wizerunek i sprawiamy, że nabiera życia!

#Esox Automation
Projekt marki, projekt dokumentów

Image

Ale przecież każdy może powiedzieć, że „to i tamto”, i że robi lepiej od innych. Tak, dlatego nie musisz wierzyć nam na słowo. Sprawdź co mamy w portfolio, obejrzyj grafiki koncepcyjne, przyjrzyj tę stronę internetową i zobacz efekty naszych prac. A następnie skontaktuj się z nami, a my zaproponujemy Ci indywidualną ofertę dopasowaną do tego, czego potrzebujesz. Chcesz tylko logo? Nie ma sprawy. Potrzebujesz całej identyfikacji wizualnej – jak najbardziej. A może jesteś klientem wymagającym kompleksowej obsługi? Witamy Cię z otwartymi ramionami.

#M.