Projekt Logotypu
Solidny fundament

Charakterne, unikalne i łatwe do zapamiętania – logo to najważniejszy element identyfikacji wizualnej. Musi się wbić w pamięć odbiorcy i już nigdy z niej nie wyjść, powinno hipnotyzować i uwodzić niczym namiętna kochanka. Z tego względu do projektowania logotypu firmy podchodzimy niezwykle poważnie i poświęcamy temu procesowi bardzo dużo czasu. Logo jest fundamentem, na którym można budować dalszy branding i planować strategię działania.

Najważniejsze jest zrozumienie cech marki i potrzeb jej odbiorców. Dlatego do projektowania nigdy nie podchodzimy bez należytego przygotowania. Brief to nie wszystko, ważne jest też rozeznanie się w tym, co jest cechą charakterystyczną marki i jej mocną stroną, a następnie wykorzystanie tego, jako tajnej broni. Powierzając nam to zadanie zyskujesz pewność, że otrzymasz do ręki silną marketingową broń. Oprócz przygotowania samego logotypu oferujemy usługi również w kwestii pełnej identyfikacji wizualnej wraz z księgą znaku.

#MTM Hospital Group
Projekt logotypu oraz jego wariantów

Image

projekt strony internetowej
unikalny wizerunek

Strona internetowa jest dla marki tym, czym dla ludzi jest dom. To jej miejsce w sieci, do którego zapraszani są klienci. Niczym budowniczowie, stworzymy unikalne i przyjazne mieszkanie dla Twojej firmy, będące podstawą budowy unikalnego wizerunku. Obecnie strona musi być czymś więcej niż ścianą ogłoszeniową, na której można zapoznać się z ofertą. Podczas projektowania dbamy o każdy aspekt: techniczny, wizualny i merytoryczny, aby dostarczyć produkt na miarę XXI wieku.

Wykonujemy zarówno proste strony wizytówki, mające wyłącznie cel informacyjny, jak i rozbudowane serwisy on-line połączone ze sklepem internetowym, blogiem, social mediami i wieloma innymi funkcjonalnościami. Nasze strony to interaktywne katalogi, które aż chce się przeglądać. Atrakcyjna i przyciągająca strona internetowa, okraszona grafikami, foto manipulacjami, zdjęciami produktowymi i tekstami sprzedażowymi jest tym, czego potrzebujesz do mocnego startu!

#MTM Hospital Group
Indywidualny projekt strony internetowej

Image

dokumenty firmowe
perfekcyjne dopełnienie

Dobrze wiemy, że działalność firm nie ogranicza się jedynie do internetu. Równie ważne są działania w świecie offline, dlatego nasza oferta byłaby niepełna, gdybyśmy nie zajmowali się również i takimi elementami brand designu. Z przyjemnością zaprojektujemy wszystkie dokumenty firmowe, począwszy od wizytówek, poprzez papeterię, markowe teczki, koperty, katalogi czy ulotki, skończywszy na gadżetach, długopisach, kubkach i innych drobiazgach.

#MTM Hospital Group
Projekt dokumentów firmowych

Image

Perfekcyjnie wykonane dokumenty firmowe świadczą o powadze marki. Pokazują, że firma dba o swój wizerunek, ale także o klienta, nie wręczając mu byle jak na kolanie skleconych wizytówek czy ulotek. W studiu graficznym Midnight dopieszczamy każdy, najmniejszy detal. Ale to nie wszystko! Możemy podjąć się również bardziej skomplikowanych wyzwań – już nie raz stawaliśmy przed zadaniem projektu naklejek firmowych na witryny lub samochody, a nawet samoloty i sterowce! Chociaż to wszystko są drobne dodatki, to właśnie one najmocniej wpływają na pozytywny odbiór marki wśród klientów.

#M.