Założenia i cele projektu
Mocne, greckie klimaty

Czas rozprostować kości i z energią wystartować z kolejnym ekscytującym projektem. Tym razem było to coś, co nas zaskoczyło, choć w tym pozytywnym sensie. Gdy w progu naszego biura pojawił się przedstawiciel klubu sportowego Zamałek z prośbą o wykonanie loga i etykiet dla ich klubowego napoju energetycznego, wiedzieliśmy już, że to będzie prawdziwe wyzwanie. Do takich projektów jak ten przygotowywaliśmy się latami. Jak sportowcy ćwiczący przed startem w igrzyskach, tak i my długo dopracowywaliśmy nasz warsztat, by móc osiągnąć mistrzostwo w projektowaniu stron www i grafik, gdy przyjdzie na to odpowiednia pora. Wreszcie nadszedł czas, by udowodnić nasze umiejętności. Po krótkiej rozgrzewce wystartowaliśmy na pełnym gazie.

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image

Projekt logotypu
Jak grecki olimpijczyk

Zaprojektowaliśmy znak graficzny teamu – podniosły, energetyzujący, podnoszący na duchu. W ten projekt zaangażował się cały zespół, przerzucając się pomysłami i koncepcjami. Ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Tak powstało to logo, które od teraz będzie dumnym znakiem rozpoznawczym drużyny sportowej Załamek. Wygląda imponująco nie tylko na przedmiotach reklamowych, ale także na stronie internetowej, prawda?

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image
...

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image

Projekt etykiety
Energetyczny dodatek do brandu

Skoro mieliśmy już logo, nadszedł czas na gwóźdź programu i decydujące starcie. To już nie były zawody, tylko mistrzostwa. Przygotowaliśmy kilkanaście projektów etykiet, które konkurowały ze sobą o objęcie prowadzenia. Każda chciała być najlepszą, tą która pojawi się na sportowej puszcze, ale do mety dotarła ta jedna, jedyna. Zwycięzca, tak!

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image

Podsumowanie realizacji
Satysfakcja pojawia się na końcu

To był morderczy wyścig – dla nas palcami po klawiaturze, a dla projektów graficznych po prawo wystąpienia jako wizytówka firmy. Nagrody zostały rozdane, projekty zaakceptowane, a my mogliśmy wrócić do codzienności. Teraz czekamy na kolejne wyzwanie, z którym będziemy mogli się zmierzyć. Mamy nadzieje, że nastąpi to już wkrótce. Ale nawet w trakcie oczekiwania nie marnujemy czasu i zajmujemy się projektowaniem stron internetowych dla innych, mniejszych ale równie interesujących projektów. Każdy dzień przynosi bowiem nowe wyzwania.

#M.