Rozgrzewający początek

Ciepło, cieplej, gorąco!

Każdy lubi ogrzać się w cieple kominka lub kaloryfera. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę z tego, że tradycyjne ogrzewanie węglowe nie jest ekologiczne. Na szczęście istnieją takie firmy jak Metalteres, stawiające na ekologiczne rozwiązania w zakresie systemów ogrzewania oraz opału. A my, jako osoby odpowiedzialne za promocję firmy, dokładamy swoje cztery grosze do ochrony środowiska. Może nie czujemy się jak Kapitan Planeta, ale zdecydowanie czujemy dumę z tego, że możemy wspierać polski, ekologiczny biznes. Z przyjemnością podjęliśmy się przygotowania brand designu, materiałów graficznych i stworzenia strony internetowej dla tej firmy z okolic Katowic. Wzorem Planetarian (z serialu animowanego Kapitan Planeta): Kwame, Wheelera, Lini, Gi i Ma-Tiego wezwaliśmy do pomocy superbohatera i przystąpiliśmy do prac nad tym proekologicznym projektem.

metalteres1.jpg
...
Strona internetowa

Online’owa strona offline’owej firmy

Czyli serce całego brandingu. Miejsce w Internecie, do którego każdy ma dostęp, gdzie może zapoznać się z filozofią marki i oferowanymi przez nią produktami oraz rozwiązaniami. Naszą specjalizacją jest tworzenie stron internetowych, które zwiększają zainteresowanie ofertą firmy. Rozbudowana strona z katalogiem produktów, opisem usług i blogiem to jest to, czego nowoczesna marka potrzebuje, ale nie tylko...

Kapitan Planeta przyleciał i podpowiedział nam, jak powinno wyglądać logo dla marki zajmującej się sprzedażą ekologicznych pieców opałowych i ekologicznego opału. Podumaliśmy, pomyśleliśmy, zaprzęgliśmy do pracy najgłębsze pokłady kreatywności i przygotowaliśmy właśnie takie logo – mocne, gorrrrące, wskazujące, że marka działa w zgodzie z naturą. Zadanie spełnione, Kapitanie Planeto!

No cóż, Kapitan Planeta też jest formalistą. W tym przypadku nie chodziło jednak o przygotowanie formularzy i dokumentacji, lecz o zaprojektowanie przyciągających i intrygujących materiałów brandowych, takich jak: katalogi, ulotki, wizytówki, broszury i pozostałe elementy, które wspierają budowę wizerunku firmy poza internetem. Grunt to dobrze prezentować się w każdej sytuacji.

metalteres2.jpg
...
metalteres3.jpg
...
metalteres4.jpg
...
metalteres6.jpg
...
Infografika

Żeby lepiej zrozumieć problematykę

Dopełnieniem oferty i strony www były przygotowane przez nas infografiki przestawiające korzyści ze stosowania ekologicznego opału oraz wymiany pieców na nowe, lepsze. Infografiki to połączenia grafik, piktogramów, sloganów i krótkich opisów, które prosto, czytelnie i bezbłędnie wyjaśniają, o co właściwie w tym wszystkim chodzi. Atrakcyjne infografiki to element rozpoznawczy naszego studia, tak jak symbolem rozpoznawczym Planetarian są pierścienie żywiołów.

metalteres5.jpg
...
A na zakończenie

Kilka słów o ogrzewaniu i ekologii

I to by było na tyle. Ten projekt był naprawdę rozbudowany. Przygotowaliśmy sporo elementów reklamowych, mających na celu nie tylko promocję samej firmy, ale też propagowanie wymiany pieców na bardziej ekologiczne. Kapitan Planeta zrobił swoje i zniknął, my zrobiliśmy swoje – zaprojektowaliśmy stronę internetową dla firmy z okolicy Katowic – za to teraz Ty, drogi czytelniku, masz realny wpływ na jakość powietrza. Wymień piec na bardziej ekologiczny.

...
©2021 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.