Opis zlecenia
Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz

Jest w tym powiedzeniu sporo prawdy, zwłaszcza gdy mówimy o sklepie z meblami. O tym, dlaczego warto wybierać dobre, sprawdzone meble z drewna, chyba nie musimy pisać – podobnie jak o tym, dlaczego warto wybierać dobre i sprawdzone firmy do tworzenia stron internetowych. Możemy za to śmiało powiedzieć, że w ofercie Meble KD z siedzibą niedaleko Krakowa, znajdziecie wiele, naprawdę świetnych produktów. I nie twierdzimy tak dlatego, że byliśmy odpowiedzialni za stworzenie sklepu internetowego oraz identyfikacji wizualnej, po prostu mieliśmy okazję przekonać się o tym osobiście. Tak wyśmienita oferta, wymagała jednak wysokiej jakości oprawy, czym zajął się nasz zespół. Jak to wyszło? O tym przekonacie się poniżej.

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image

Projekt logotypu
Luksus i perfekcja w jednej grafice

Musieliśmy przygotować logo, które będzie w pełni oddawało ofertę sklepu, a ponieważ duża część asortymentu to produkty z wyższej półki, znak firmowy musiał jakoś to podkreślać. Koncepcji było wiele, ale w końcu udało się wybrać to najciekawsze, które jest jednocześnie proste, eleganckie i budzące pozytywne skojarzenia. Dzięki swojemu ponadczasowemu charakterowi dobrze wygląda i na banerach reklamowych i na stronie internetowej, pozwalając zyskiwać nowych odbiorców nie tylko w okolicach Krakowa, ale także dalej, w całej Polsce.

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image
...

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image
...

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image

Grafika sklepu internetowego
Salon meblowy bez wychodzenia z domu

Wizyta w sklepie stacjonarnym nie jest konieczna, by cieszyć się zakupami mebli z prawdziwego, litego drewna. Zaprojektowaliśmy rozbudowany, funkcjonalny i przede wszystkim wygodny sklep on-line, do którego wchodzisz, oglądasz, wybierasz i kupujesz, a następnie już tylko czekasz na realizację zamówienia. Proste i eleganckie rozwiązanie.

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image
...

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image

Podsumowanie zlecenia
Nic nie pozostawiliśmy przypadkowi

Podczas tego typu projektów niezmiernie ważny jest dobry plan i wytyczenie konkretnych celów. Wykonując projekt strony internetowej i sklepu online dla Meble KD spędziliśmy długie godziny na planowaniu i ustalaniu wszystkich punktów do realizacji. To była realizacja angażująca wszystkich naszych pracowników i najgłebsze pokłady kreatywności. Efekt – spełniający wszystkie oczekiwania klienta brand design i funkcjonalny sklep internetowy, po wejściu do którego nie sposób czegoś nie kupić. Choćby jednego mebla....

#M.