Wstęp… albo lepiej: wstąp

w gościnne progi i poczuj się jak u siebie

A właściwie poczujesz się jak u siebie, gdy skorzystasz z oferty Livindera, firmy zajmującej się pośrednictwem nieruchomości. Wykonując brand design dla tego pośrednika, przyłożyliśmy rękę do tego, żeby ktoś taki, jak Ty znalazł swoje wymarzone cztery ściany. Nasza praca tym razem nie obejmowała tworzenia stron internetowych, lecz wykonanie brandingu dla firmy z okolic Krakowa, zajmującej się… szukaniem domów. Ekskluzywnych domów, dodajmy, dla ekskluzywnych klientów. Cała nasza praca polegała na poskładaniu pewnych elementów i zrobieniu z nich atrakcyjnej oferty, która nie tylko rozreklamuje firmę, ale też sprawi, że Ty odbiorco, poczujesz ochotę na dokonanie zmiany w swoim życiu i kupno lub wynajęcie mieszkania.

szata-graficzna-strony-internetowej14.jpg
...
Projekt logotypu

Mocne uderzenie w metropolitalne tony

Znak rozpoznawczy firmy świadczącej tak prestiżowe usługi nie może być byle jaki. To musiało być COŚ. Połączenie prostoty z luksusem, znak który jednoznacznie kojarzy się z nieruchomościami, ale nie takimi pierwszymi lepszymi, lecz prestiżowymi apartamentami w wielkich, miejskich kompleksach. Oto logo godne Livindera, oto znak, który mówi że znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. Bez ściemy.

szata-graficzna-strony-internetowej2.jpg
...
szata-graficzna-strony-internetowej3.jpg
...
szata-graficzna-strony-internetowej4.jpg
...
szata-graficzna-strony-internetowej5.jpg
...
Materiały reklamowe

czego potrzeba by zaistnieć

Nie jedno, nie dwa i nie trzy, ale cały pakiet materiałów reklamowych przygotowaliśmy dla naszego klienta. Papier firmowy, teczki, wizytówki, plakaty i banery – wszystko zaprojektowane w spójnej, atrakcyjnej formie przyciągającej oko i myśl. Bo wszystko zaczyna się od myśli: „a może by kupić dom...”, potem przechodzi przez fazę wzrokową, a kończy się na czynach.

szata-graficzna-strony-internetowej6.jpg
...
szata-graficzna-strony-internetowej7.jpg
...
szata-graficzna-strony-internetowej8.jpg
...
Grafika strony internetowej

Narysuję Ci dom, który później stanie się rzeczywistością

No dobrze, my nie rysujemy domów, a już z pewnością rysunek nie może stać się rzeczywistością. Za to przygotowujemy grafiki koncepcyjne, reklamowe i do stron internetowych. Grafiki, które mają zachwycić odbiorcę i sprawić, że zainteresuje się ofertą nieruchomości, a stamtąd już tylko kilka kroków do kupna własnego M, czyli urzeczywistnienia marzeń.

szata-graficzna-strony-internetowej15.jpg
...
szata-graficzna-strony-internetowej9.jpg
...
szata-graficzna-strony-internetowej10.jpg
...
szata-graficzna-strony-internetowej11.jpg
...
szata-graficzna-strony-internetowej12.jpg
...
Ikony & infografiki

Siła tkwi w klarownym przekazie

Podczas procesu tworzenia stron internetowych, materiałów reklamowych i grafik przykładamy szczególną uwagę do treściwości przekazu – tak, by zawrzeć maksimum informacji w minimalnej formie. Do tego najlepiej nadają się ikoniczne hasła oraz infografiki będące połączeniem piktogramów, sloganów, grafik i tekstu. Taka forma ułatwia podjęcie decyzji o skorzystaniu z usług.

szata-graficzna-strony-internetowej13.jpg
...
Dzień dobry i do widzenia

Koniec prac, ale nie koniec współpracy

To, co nas wyróżnia to fakt, że nad każdym projektem nie tylko pracujemy długimi dniami i tygodniami, ale to że później trzymamy pieczę nad tym, co stworzyliśmy; zupełnie jak kamerdyner czuwa nad domem, tak my czuwamy nad współpracującymi z nami firmami i jesteśmy gotowi w każdej chwili wspomóc je dodatkowymi grafikami lub materiałami. I nie ważne czy przedmiotem zlecenia jest projekt strony dla biznesu z okolic Krakowa, czy przygotowanie wyłącznie samej graficznej nakładki, zawsze oferujemy stuprocentowe wsparcie. Dlatego nigdy nie mówimy „żegnajcie”, tylko „do widzenia i do zobaczenia”.

...
©2021 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.