Czego dotyczyła współpraca?
Misja: przyciągnąć spojrzenia

Krager spod Poznania to firma, której misją jest zapewnienie klientom nowego oblicza ich marki, które przyciągałoby spojrzenia. Jeśli tak postawić sprawę, to my w studiu grafiki Midnight robimy dokładnie to samo. Różne są jednak sposoby na wyrazisty i unikatowy branding. Krager zajmuje się znakowaniem produktów chromowanymi lub aluminiowymi logotypami, które są kunsztownie wykonane, eleganckie i nadające prestiżu marce. My zaś oferujemy kreację wizerunku poprzez m.in. strony internetowe. Dla Kragera mieliśmy za zadanie wykonać coś naprawdę wyjątkowego, co mogłoby równać się z tak jakże szlachetną technologią znakowania.

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image

Strona internetowa
Szlachetna jak chrom

Wybór głównego koloru dla grafiki strony internetowej tak ekskluzywnej marki jak Krager, mógł być tylko jeden: ponadczasowa, klasyczna, wytworna czerń. Do tego dodaliśmy trochę złota, bo w końcu miało być luksusowo, poza tym logo firmy jest w tym właśnie kolorze. W pierwszej chwili przy kontakcie ze stroną można by pomyśleć, że to marka produkująca biżuterię, bo jest tak wysmakowanie – i bardzo dobrze, bo w końcu Krager wykonuje swego rodzaju biżuterię, ale dla produktów. Stroi je w wyjątkowy branding wykonany za pomocą innowacyjnych technologii.

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image
...

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image
...

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image
...

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image
...

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image

Podsumowanie projektu
Wyróżnij się!

Produktów na rynku jest tyle, że wyróżnienie się wśród tego tłumu jest nie lada wyzwaniem. Krager pomaga markom dotrzeć do klientów szukających ekskluzywnych produktów wysokiej jakości, poprzez znakowanie ich w subtelny i szykowny sposób. Z logotypem wykonanym w chromie czy aluminium albo technologii 3D produkty nie krzyczą prostacko „hej, weź mnie!”, ale seksownie szepczą „cześć, jeśli szukasz najlepszego produktu, to właśnie znalazłeś”. Taki przekaz nie trafi do każdego, ale do wymagających, wiedzących, czego szukają i mających doskonały gust klientów. Podobny efekt wyróżnienia się i przyciągnięcia uwagi klientów osiąga się z grafikami, stronami www, logotypami zaprojektowanymi przez nasze studio. Elegancko i nowocześnie: to dewiza zarówno nasza, jak i Kragera. Jeśli spotykają się dwa umysły myślące podobne, wielkie rzeczy z tego powstają. Co widać po rezultatach tej współpracy!

#M.