Projekt na miarę
Na miarę producenta obudów do telefonów

Czasami ładne opakowanie to wszystko, czego potrzeba, by przedstawić produkt w innym świetle. To wygląd zewnętrzny w dużej mierze wpływa na nasze decyzje zakupowe, choć oczywiście nie bez znaczenia pozostaje wnętrze i funkcjonalność. HuH jest producentem artystycznych obudów na smartfony; producentem, który tym razem potrzebował obudowy na swoją witrynę. A ponieważ projektowanie stron internetowych to nasza specjalność, firma której główną siedzibą jest Bielsko-Biała, zyskała naprawdę solidną, artystycznie wykonaną witrynę. Nasze zadanie było proste: przygotować opakowanie wizytówki on-line dla firmy zajmującej się produkcją opakowań dla smartfonów klasy premium. Dlatego też sam projekt musiał również być premium, a w dodatku musiał obejmować anglojęzyczny copywriting. Oto owoc naszej współpracy.

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image

Strona internetowa
Dopasowana szata graficzna, jak dopasowana obudowa

Podobno wygląd nie ma znaczenia, bo liczy się wnętrze. Każdy kto tak myśli, i nie widział cudów w wykonaniu HuH, jest w błędzie. O ile jednak telefon jest osobnym bytem, a obudowa osobnym, o tyle strona internetowa musi stanowić całość: jej strona zewnętrzna, ale też wnętrze: kod, UX, funkcjonalność. Przygotowaliśmy kuszącą, artystyczną i zmysłową onlinową wizytówkę firmy, przedstawiającą niezwykły kunszt prestiżowych usług HuH.

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image
...

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image
...

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image
...

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image

Zakończenie projektu
Teraz strona żyje swoim życiem – długo i szczęśliwie

Strony internetowe są jak dzieci: najpierw trzeba je zrobić, potem długo się je „wychowuje” i dopieszcza, by wprowadzić je w dorosłość, a następnie wypuszcza spod swoich skrzydeł i pozwala żyć własnym życiem. Analogia jest oczywista: dużo czasu spędziliśmy na tym, by dopiąć projekt witryny na ostatni guzik, i traktujemy ją jako nasze dzieło niemal doskonałe – dziecko, z którego jesteśmy dumni. Nie zawsze potrzeba niezwykle rozbudowanego brandingu, projektów graficznych i tworzenia wizerunku marki od podstaw; czasami wystarczy tylko jeden element, który zabłyśnie niczym diament.

#M.