Nowoczesny projekt

Optymalizacja, aranżacja, kreacja

Niektóre realizowane przez nas projekty wymagają stricte technicznego podejścia, jednak aby nie były zbyt ciężkie – niczym dowcip informatyka – wymagają kreatywnego urozmaicenia. To trudne zadanie postawiła przed nami firma CAMdivision, zajmująca się oprogramowaniem NX CAD/CAE/CAM. Praca tym bardziej prestiżowa, że tworzeniem stron w okolicach Wrocławia zajmuje się wiele firm, ale to właśnie nasza została wybrana. Przedsiębiorstwo to ma ugruntowaną renomę, dlatego zadanie było jeszcze trudniejsze: musieliśmy dobry branding przekuć w jeszcze lepszy. Strona www to był dopiero pierwszy krok. Postawiliśmy jeden krok, potem drugi, kreskę, znak, obraz, tekst i tak powstał Chocapic, ekhm znaczy: CAMdivision.

camdivision-strona-internetowa-1.jpg
...
Strona internetowa

Chodź, zaprojektuję Twój świat

Tworzenie stron internetowych pod pewnymi względami przypomina tworzenie światów; od podstaw, od zalążka, od atomu. Z niewielkich fragmentów kodu powstaje coś większego, a elementy graficzne nadają stronie ostatecznego kształtu. Publikacja witryny w sieci to tak, jakby tchnięcie w niej własnego „ja” – od tej chwili żyje już własnym życiem, rozwija się i ewoluuje. Oczywiście na korzyść przedsiębiorcy.

camdivision-strona-internetowa-2.jpg
...
camdivision-strona-internetowa-3.jpg
...
camdivision-strona-internetowa-4.jpg
...
camdivision-strona-internetowa-5-1.jpg
...
Artystyczny retusz

Urzeczywistniony świat rodem z sci-fi

Zdjęcia potrafią pokazać naprawdę wiele, ale nie wszystko. Aby można było w fotografii zawrzeć więcej szczegółów oraz konkretnego przekazu, i zamknąć to wszystko w atrakcyjnej formie, konieczny jest artystyczny retusz. Techniczne fotografie rodem z filmów SF pozwalają na przedstawienie nieprzedstawialnego. Kreujemy światy, kreujemy wizje, kreujemy lepsze oferty naszych klientów!

camdivision-kreatywny-retusz1.jpg
...
camdivision-kreatywny-retusz2.jpg
...
camdivision-kreatywny-retusz3.jpg
...
camdivision-kreatywny-retusz4.jpg
...
camdivision-kreatywny-retusz5.jpg
...
camdivision-kreatywny-retusz6.jpg
...
camdivision-kreatywny-retusz7.jpg
...
camdivision-kreatywny-retusz8.jpg
...
camdivision-kreatywny-retusz9.jpg

więcej projektów w dziale kunszt / retusz artystyczny

...
Ikony & infografiki

Technologia piktogramów

XXI powinien być okrzyknięty erą piktogramów i infografik, gdyż jest to obecnie najpopularniejsza metoda przedstawiania skomplikowanych treści w przystępny sposób. Wiedząc to, chętnie sięgamy właśnie po te metodę prezentacji treści na stronach i w materiałach reklamowych. Infografiki, czyli połączenie zdjęć, grafik, haseł, ikon i tekstów naprawdę robią robotę. To informacje skondensowane do łatwo przyswajalnej, atrakcyjnej postaci.

camdivision-strona-internetowa-5.jpg
...
Zakończenie projektu

Technologia tak ma, że wciąż się rozwija

I chociaż na tym etapie zakończyliśmy pracę nad rzeczonym projektem dla CAMdivision, to wciąż pozostajemy w kontakcie i z przyjemnością podejmujemy kolejnych wyzwań stawianych przed nami. Dzięki tej współpracy nie tylko zyskaliśmy interesujący projekt do portfolio, ale też poznaliśmy po prostu ciekawych, sympatycznych i godnych zaufania ludzi. My projektujemy strony internetowe dla firm z województwa dolnośląskiego, a oni tworzą oprogramowanie wspierające działalność i wydajność tychże firm.

Odwiedź stronę klienta: http://www.camdivision.pl

...
©2021 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.