Idea projektu

Wymagający branding dla marki odzieżowej z klasą

Współpraca z panią Ewą, właścicielką firmy Arosso pozwoliła nam wejść głębiej w świat mody; a trzeba wiedzieć, że jest to świat fascynujący, ciekawy i pełen kolorów. Z tego względu nie mogliśmy przygotować po prostu zwykłej kreacji brandingowej, to musiało być coś wyjątkowego, co podkreśli unikalność marki i sprzedawanych produktów odzieżowych. Jako, że nie boimy się wyzwań i tworzymy strony internetowe dla różnych firm również z okolic Katowic, podnieśliśmy rzuconą nam rękawicę. Angażując najgłębsze pokłady kreatywności całego zespołu, przez kilka tygodni, dzień w dzień dopracowywaliśmy w szczegółach stylizację, z którą śmiało można pretendować do najbardziej luksusowych marek. Praca nad tym projektem była naprawdę wielką przyjemnością, a wyrazy uznania, które otrzymaliśmy po zakończeniu pracy na długo zapamiętamy.

arosso-kompozycja.jpg
...
Projekt logotypu

Perswazyjne, ale w minimalistycznym tonie

Od początku takie było założenie pani Ewy, żeby logo nie zostało przekombinowane. Powinno być proste, klarowne i niepozostawiające wątpliwości. Logotyp Arosso jest efektem naszych starań, a gradientowy napis na ciemnym tle idealnie wpisuje się w obraną strategię oraz dodaje nieco tajemniczości wizerunkowi marki.

logo-arosso-white-black.jpg
...
logo-arosso-black-white.jpg
...
logo-arosso-color.jpg
...
logo-arosso-stamp1.jpg
...
logo-arosso-stamp2.jpg
...
logo-arosso-steel.jpg
...
logo-arosso-stitch.jpg
...
Brand design

Profesjonalizm w każdym calu

Żadna firma, a w szczególności działająca w branży modowej, nie może obejść się bez elementów zewnętrznej identyfikacji wizualnej. To takie drobnostki jak: wizytówki, papier firmowy, koperty, teczki czy nawet gadżety i prezenty reklamowe, wpływają na całościowy odbiór marki. Dlatego z pieczołowitością wykonaliśmy obszerny zestaw brandowy.Żadna firma, a w szczególności działająca w branży modowej, nie może obejść się bez elementów zewnętrznej identyfikacji wizualnej. To takie drobnostki jak: wizytówki, papier firmowy, koperty, teczki czy nawet gadżety i prezenty reklamowe, wpływają na całościowy odbiór marki. Dlatego z pieczołowitością wykonaliśmy obszerny zestaw brandowy.

brand-arosso02.jpg
...
brand-arosso03.jpg
...
brand-arosso04.jpg
...
brand-arosso05.jpg
...
brand-arosso06.jpg
...
Projekt grafiki sklepu internetowego

Zniewalająca oprawa graficzna

W przypadku tego projektu nie chodziło o napisanie całej strony od podstaw, gdyż silnik już był gotowy, ale należało przygotować dla niej ładne opakowanie. Zgodnie z życzeniem szefowej, stworzyliśmy szablon graficzny witryny, który będzie pasował jak ulał na szkielet witryny. Podeszliśmy do tego, jak do  projektowania garderoby i wykonaliśmy swoisty „garnitur” szyty na miarę.

www-arosso1.jpg
...
www-arosso2.jpg
...
www-arosso3.jpg
...
www-arosso4.jpg
...
www-arosso5.jpg
...
Sesja fotograficzna

Jak oddać naturę piękna?

Jednym z etapów pracy było zorganizowanie sesji fotograficznej. Zdjęcia te miały później zostać wykorzystane podczas tworzenia prezentacji produktowych, przykładowych kreacji i działań marketingowych. Znalazły się także w projekcie strony internetowej, umożliwiając łatwiejszy wgląd w ofertę firmy dla odbiorców nie tylko ze Śląska. Sesja z pięknymi modelkami i fantastycznymi kreacjami była strzałem w dziesiątkę, wykonaliśmy setki zdjęć, które naprawdę „zrobiły robotę”.

foto-arosso1.jpg
...
foto-arosso2.jpg
...
foto-arosso3.jpg
...
foto-arosso4.jpg
...
foto-arosso5.jpg
...
foto-arosso6.jpg
...
foto-arosso7.jpg
...
foto-arosso8.jpg
...
foto-arosso9.jpg
...
foto-arosso10.jpg
...
Infografiki

Coś, co trafi z przekazem do każdego

Pani Ewa doskonale zdawała sobie sprawę z tego, że do różnych odbiorców należy kierować inny rodzaj treści. Do jednych lepiej przemawiają zdjęcia, do pozostałych – opisy tekstowe. Zaproponowaliśmy więc połączenie tych dwóch możliwości i stworzyliśmy ciekawe infografiki o podwójnej sile przyciągania.

info-arosso2.jpg
...
info-arosso3.jpg
...
info-arosso4.jpg
...
Szablon aukcji allegro

Aby klient od razu wiedział, że dobrze trafił

Ponieważ firma Arosso sprzedaje swoje produkty nie tylko w sklepie on-line, ale również na portalu Allegro, niezmiernie ważne było, aby utrzymać spójną stylistykę wszystkich elementów identyfikacji, bez względu na to, gdzie będą składane zamówienia. Przygotowaliśmy profesjonalny szablon graficzny na Allegro, w pełni odpowiadające oczekiwaniom firmy.

allegro-arosso1.jpg
...
Efekty udanej współpracy

Modny branding dla modnej marki odzieżowej

Do tej współpracy podeszliśmy nie jak architekci stron i grafiki, ale jak projektanci mody, starając się aby każdy element identyfikacji wizualnej pasował idealnie do wizerunku, jaki chce zbudować marka. Projektowanie stron internetowych to dla nas coś więcej niż zwykłe zajęcie – to nasza pasja, dlatego wkładając w pracę całe serce, mnóstwo kreatywności i odrobinę artyzmu, udało nam się przygotować ciekawą kreację, która dobrze przysłuży się firmie Arosso.

...
©2021 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.