Jaki był nasz cel?

Stworzyć miejsce przyjazne ludziom i… zwierzętom

Gdyby Twój kot potrafił mówić, z pewnością chciałby dostać w prezencie produkty marki More&Good. Dlaczego? Bo po pierwsze są świetne, a po drugie przygotowane przez nas elementy brandingu przemawiają do wyobraźni zarówno ludzkiej, jak i tej zwierzęcej. Naszym celem było przygotowanie nieszablonowego logo oraz dokumentów firmowych, które pokochają czworonogi i ich właściciele. Mimo że tworzymy strony internetowe i wykonujemy projekty graficzne nie od dziś to zadanie było niezwykłe. Czy jednak udało się mu podołać? Do tej pory jeszcze żaden kot nie narzekał, co więcej – każdy teraz chciałby, aby jego właściciel inwestował w te akcesoria. No dobrze, a jaka w tym nasza zasługa? Oto co zaproponowaliśmy:

more-kompozycja.jpg
...
Projekt logotypu

Rozpalające ciekawość

Ciekawość to pierwszy stopień do… udanych zakupów. Tak jest. Właśnie taki zamiar mieliśmy osiągnąć projektując ten znak graficzny. Musiało kojarzyć się z ekologią, ale jednocześnie pozostawiać spore pole do interpretacji. Tak właśnie narodził się koncept, któremu nadaliśmy ostateczny kształt.

logo-moregood-color-white.jpg
...
logo-moregood-color-black.jpg
...
logo-moregood-artwall.jpg
...
logo-moregood-grawer.jpg
...
Dokumenty firmowe

Zestaw dla właścicieli zwierząt

Produkty sprzedawane przez firmę są przeznaczone dla zwierząt, ale to ludzie dokonują decyzji zakupowych, a na te wpływa wiele elementów, m.in. dokumenty firmowe takie jak: wizytówki, papier firmowy, teczki, długopisy itp. To elementy, które korzystnie wpływają na odbiór marki wśród klientów, a gdyby zwierzęta miałyby coś do gadania, z pewnością również i im przypadłyby do gustu.

moreandgood-1.jpg
...
moreandgood-2.jpg
...
moreandgood-3.jpg
...
moreandgood-4.jpg
...
moreandgood-5.jpg
...
moreandgood-6.jpg
...
Co udało nam się osiągnąć?

Przyciągający branding dla miłośników zwierząt

Tworzymy strony internetowe od dawna i zawsze kiedy udaje nam się wykonać projekt zgodnie z oczekiwaniami jesteśmy niezwykle zadowoleni. Tym razem nie było inaczej, zwłaszcza że zarówno logo, jak i przygotowane przez nas materiały spotkały się z niezwykle ciepłym przyjęciem ze strony prezesa firmy. Mamy nadzieję, że koci świat będzie bardziej komfortowy, gdy więcej osób dowie się o niesamowitym asortymencie More&Good.

...
©2021 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.