Od czego by tu zacząć?

Najlepiej od początku, czyli jak to się zaczęło?

Pani Anna Kozioł zajmuje się zarządzaniem nieruchomości w naszej pięknej okolicy tj. w Żywcu. My natomiast: tworzeniem stron internetowych, brandingiem i grafiką. Czy to ze względu na bliskie sąsiedztwo, czy też nasze bogate portfolio, a może z innych, znanych tylko sobie powodów, zgłosiła się do nas z prośbą o unowocześnienie jej wizerunku. Poprzednia strona wymagała całkowitej zmiany, podobnie jak logo i inne elementy brandingu. Pani Annie zaproponowaliśmy również przygotowanie materiałów reklamowych do druku oraz ulepszenie oferty, czyli kompleksową obsługę. Współpraca szła gładko i przyjemnie, jak w dobrym romansie, gdzie na końcu wszyscy żyli długo i szczęśliwie. A efekty tego biznesowego romansu możecie poniżej obejrzeć na własne oczy.

strona-internetowa-anna-koziol00.jpg
...
Projekt logotypu

Znak firmowy, który mówi wszystko

Minimalistyczne, wyróżniające się, niepowtarzalne i profesjonalne logo. Takie były założenia. Odrzuciliśmy całkowicie poprzedni wizerunek i zaproponowaliśmy nowy – ostry jak żyleta, a zarazem przyjazny i nienarzucający nowy design. Logo to musi być znak graficzny, który można z łatwością narysować nawet długopisem na kartce, i takie właśnie stworzyliśmy. Proste, a zarazem mówiące wszystko.

strona-internetowa-anna-koziol0.jpg
...
strona-internetowa-anna-koziol1.jpg
...
strona-internetowa-anna-koziol2.jpg
...
Grafika strony internetowej

Czasami zobaczyć znaczy zrozumieć

Jak wyrazić profesjonalizm i troskę o klienta nie używając słów? Najlepiej to pokazać. Dlatego też Pani Anna zleciła nam wykonanie sugestywnych grafik, które miałyby wspomagać jej ofertę. I udało się. Grafiki te – w różnej formie np. zdjęć lub fotomanipulacji zostały wykorzystane w projekcie strony internetowej oraz w materiałach reklamowych tej firmy, której głównym terenem działania jest Żywiec.

My, ludzie, nauczyliśmy się na wszystko patrzeć poprzez znaki i ikony. Czasami jeden piktogram potrafi wyrazić więcej niż tysiąc słów, a czasami stanowi uzupełnienie dla tychże słów. To właśnie dlatego infografiki są tak przekonujące, gdyż stanowią połączenie ikon, grafik, sloganów oraz treści. Tego typu plansze świetnie sprawdzają się jako elementy strony, ale także w materiałach reklamowych, ulotkach lub ofertówkach.

strona-internetowa-anna-koziol3.jpg
...
strona-internetowa-anna-koziol4.jpg
...
strona-internetowa-anna-koziol5.jpg
...
strona-internetowa-anna-koziol6.jpg
...
Gdy dotarliśmy do końca

Wiedzieliśmy już, że to było dobre

Oddając w ręce Pani Anny Kozioł gotowy projekt, wiedzieliśmy że udało nam się stworzyć coś naprawdę fajnego. Chociaż nasza zleceniodawczyni miała cały czas wgląd w postępujące prace, to jednak ostateczny efekt i tak był dla niej zaskakujący, z czego się bardzo cieszymy. Udało nam się zerwać z typową sztampą i rutyną, charakterystyczną dla większości zarządców nieruchomości, i zaprezentować świeże spojrzenie na ten, jakby nie patrzeć, ciężki temat. Udowodniliśmy też, że nie tylko tworzenie stron internetowych jest naszą mocną stroną.

...
©2021 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.