Idea projektu

Orzeźwiająco-energetyzujący design

Są takie momenty, w których ciężko usiedzieć w jednym miejscu, gdy energia nas rozpiera i z zapałem zabieramy się do opracowywania elementów brandingu i projektowania stron internetowych w rytmie disco, sypiąc pomysłami jak z rękawa. Tak było w przypadku tego projektu dla Natural Drinks – firmy sprzedającej niepowtarzalne napoje, idealne zarówno na imprezę, jak i do wieczornego chilloutu. Z obfitym zapasem butelek wypełnionych napojami w różnych smakach, usiedliśmy do pracy nad brand designem tej niesamowitej marki. Koncepcji było sporo, ale po intensywnej burzy mózgów wyłoniliśmy tę najlepszą, w 100% odpowiadającą wizji naszej i naszego klienta.

dark-kompozycja.jpg
...
Projekt logotypu

Mocne uderzenie

To musiało być coś naprawdę intensywnego – logo, które zapada w pamięć, kojarzy się z silną marką i przyjmie się zarówno u poważnych odbiorców biznesowych, jak i u imprezowiczów, poszukujących produktów do wzbogacenia drinka. Coś jak pięść boksera i delikatnie muśnięcie kochanki. Coś, po czym od razu można poczuć, że to marka premium…

logo-dark-white-black.jpg
...
logo-dark-black-white.jpg
...
logo-dark-color.jpg
...
Kreacja marki

Gadżety z pozytywną energią

Prezentacja w internecie to jedno, ale ważne są również elementy zewnętrzne, uzupełniające wizerunek i styl komunikacji marki z klientami. Oprócz standardowego zestawu materiałów reklamowych, przygotowaliśmy również szereg odlotowych gadżetów, takich jak elekrtyzujące bluzy na każdą okazję, koszule oraz krawaty z logiem firmy.

brand-dark1.jpg
...
brand-dark2.jpg
...
brand-dark3.jpg
...
brand-dark4.jpg
...
brand-dark5.jpg
...
brand-dark6.jpg
...
brand-dark7.jpg
...
Strona internetowa

Jaki jest Twój plan na dzisiejszy wieczór?

Projektowanie strony www dla tej firmy było nie lada wyzwaniem. Chcieliśmy, żeby odbiorca po wejściu na witrynę miał od razu zastanowić się, jak może spędzić wolny czas w towarzystwie przyjaciół i… napoju Mr. Dark. To nie miała być zwykła wizytówka przedstawiająca produkty, to musiało być wezwanie do akcji, coś, co rozbudzi w odbiorcy pożądanie. Dlatego strona jest zachętą do wyjścia z domu!

www-dark1.jpg
...
www-dark2.jpg
...
www-dark3.jpg
...
www-dark4.jpg
...
Retusz artystyczny

Zdjęcia, które mówią „pragniesz mnie”...

Sześć linijek tekstu Sześć linijek tekstu Sześć linijek tekstu Sześć linijek tekstu Sześć linijek tekstu Sześć linijek tekstu Sześć linijek tekstu Sześć linijek tekstu Sześć linijek tekstu Sześć linijek tekstu Sześć linijek tekstu Sześć linijek tekstu Sześć linijek tekstu Sześć linijek tekstu Sześć linijek tekstu Sześć linijek tekstu Sześć linijek tekstu Sześć linijek tekstu Sześć linijek tekstu Sześć linijek tekstu Sześć linijek tekstu Sześć linijek tekstu Sześć linijek tekstu Sześć linijek tekstu Sześć linijek tekstu Sześć linijek tekstu Sześć linijek tekstu Sześć linijek tekstu Sześć linijek tekstu Sześć linijek tekstu Sześć linijek tekstu Sześć linijek tekstu Sześć linijek tekstu Sześć linijek tekstu Sześć linijek tekstu Sześć linijek tekstu Sześć linijek tekstu Sześć linijek tekstu Sześć linijek tekstu

fotomanipulacje-dark1.jpg
...
fotomanipulacje-dark2.jpg
...
fotomanipulacje-dark3.jpg
...
fotomanipulacje-dark4.jpg
...
fotomanipulacje-dark5.jpg
...
fotomanipulacje-dark6.jpg

więcej projektów w dziale kunszt / retusz artystyczny

...
Efekty udanej współpracy

Niekończąca się impreza

Tak własnie wyglądała praca nad tym projektem, to była wspaniała przygoda i impreza. Upijaliśmy się pomysłami, które następnie przemienialiśmy w rzeczywtiste realizacje. Zapewniliśmy sobie dobry flow, który na dodatek skończył się bez kaca, wręcz przeciwnie – nigdy nie czuliśmy się lepiej po tak wyczerpującej pracy. Ta praca to nie było zwyczajne tworzenie stron internetowych, to była czysta zabawa, fun, a nawet coś wiecej. Teraz kolej na Ciebie: sprawdź i pozwól ponieść się emocjom.

...
©2021 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.