Czego dotyczyło zlecenie?

Wybierz się z nami na wyprawę po największych atrakcjach

Wprost uwielbiamy projekty, podczas których możemy się wykazać, a także poznać wiele interesujących faktów, o jakich do tej pory nie mieliśmy pojęcia. Tworzenie strony internetowej i dowiadywanie się czegoś nowego i zaskakującego to takie 2w1, które łączy miłe z pożytecznym. Praca nad stroną i brandingiem dla Turystycznej Trzynastki przeniosła nas w świat pełen tajemnic. Aż żałowaliśmy, że nasze biuro znajduje się tak daleko, jednak w planach mamy już prawdziwą wycieczkę, gdy tylko nadejdzie upragniony urlop. Dla tych, którzy nie wiedzą, Turystyczna Trzynastka jest organizacją zrzeszającą trzynaście atrakcji turystycznych w regionie Dolnego Śląska. Tymczasem jednak pozostało nam opisanie poszczególnych elementów tego rozbudowanego projektu, a was drodzy czytelnicy zapraszamy do lektury, a po niej do zwiedzenia niesamowitych atrakcji spod znaku organizacji.

turystyczna-kompozycja.jpg
...
Projekt logotypu

Zabawa dla dużego i małego

Wydaje Ci się, że zwiedzanie muzeów, przechodzenie górskich szlaków i odkrywanie tajemnic przeszłości to rozrywka zarezerwowana wyłącznie dla dorosłych, świadomych odbiorców? Nic bardziej mylnego. Kompleks ma do zaoferowania mnóstwo zabawy dla całych rodzin i takie właśnie przesłanie nam przyświecało podczas projektowania loga Turystycznej 13.

logo-ta-white-black.jpg
...
logo-ta-color.jpg
...
logo-ta-cut.jpg
...
logo-ta-stamp.jpg
...
Grafika strony internetowej

Pierwszy krok w nieznane

Każda dobra przygoda ma gdzieś swój początek. Dla wielu znajduje się on właśnie na stronie internetowej, gdzie użytkownik może zapoznać się z ofertą, poczytać o tym, co go czeka i na tej podstawie podjąć decyzję. Dlatego witryna, którą przygotowaliśmy musiała stanowić zaproszenie i obietnicę dobrej zabawy – dokładnie to udało nam się wykonać.

www-turystyczna1.jpg
...
www-turystyczna2.jpg
...
www-turystyczna3.jpg
...
www-turystyczna4.jpg
...
Aplikacja mobilna

Google Play Store – jeden klik i wiesz wszystko

A gdyby tak mieć przy sobie turystyczny przewodnik, ale bez konieczności dźwigania obszernej książki? Gdyby można było w każdej chwili zasięgnąć wiedzy, poznać wiele ciekawostek z regionu, zaplanować trasę lub sprawdzić noclegi w pobliżu? Nie ma problemu: sięgnij po dedykowaną aplikację mobilną, którą wykonaliśmy w ramach tego projektu.A gdyby tak mieć przy sobie turystyczny przewodnik, ale bez konieczności dźwigania obszernej książki? Gdyby można było w każdej chwili zasięgnąć wiedzy, poznać wiele ciekawostek z regionu, zaplanować trasę lub sprawdzić noclegi w pobliżu? Nie ma problemu: sięgnij po dedykowaną aplikację mobilną, którą wykonaliśmy w ramach tego projektu.

aplikacja-turystyczna1.jpg
...
aplikacja-turystyczna2.jpg
...
aplikacja-turystyczna3.jpg
...
Epilog na zakończenie współpracy

Tego nie spodziewał się chyba nikt

Wszystkie punkty odhaczone. Niczym po turystycznym szlaku, przechodziliśmy po wytyczonych ścieżkach od jednego celu do następnego. Wprawdzie nie było ich trzynaście, a tylko siedem, ale to i tak była wykańczająca, choć niezwykle satysfakcjonująca podróż. Cieszymy się, że to właśnie nam dane było zająć się projektowaniem tak rozbudowanej strony www i pozostałych elementów reklamowych. Teraz gdy dotarliśmy już do ostatecznego celu, możemy z dumą zaprezentować nowy wygląd strony Turystycznej Trzynastki.

...
©2021 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.