Początek odświeżającego projektu

Gdzie wszystko szło jak z wiatrem

Czasami trzeba wnieść trochę powiewu świeżości do projektów, dokładnie tak, jak wentylacja wtłacza czyste, świeże powietrze do pomieszczeń mieszkalnych. Bo ta praca dotyczyła właśnie firmy zajmującej się montażem systemów wentylacyjnych, i to nie byle jakich! Dlatego nie chcieliśmy powielać typowych schematów, lecz stworzyć coś nowego, co dosłownie porwie odbiorców i zainspiruje ich tak, jak nas zainspirowała ta współpraca. Po stworzeniu strony internetowej i wykonaniu wizualizacji produktowych dla firmy Tora Wentylacja, zlokalizowanej nieopodal Katowic, sami mieliśmy ochotę na instalację w naszym biurze ożywczego klimatyzatora. Oto krótka historia o tym jak i dlaczego warto „iść z wiatrem”, by dokonać rzeczy niesamowitych.

strona-internetowa-tora0.jpg
...
Projekt logotypu

Już sama wentylacja jest logiem

Wystarczy tylko popatrzeć: śmigło wentylatora to idealne logo, które stworzyło samo siebie. My tylko wzięliśmy pomysł i nadaliśmy mu rzeczywistego kształtu; odzwierciedliliśmy ideę Tora Wentylacje na kartce papieru, a właściwie w programie graficznym na komputerze. Nadaliśmy wentylatorowi nowego wyrazu i znaczenia: wyTorowaliśmy go. A teraz będzie już żyło własnym życiem, które w nie tchnęliśmy.

strona-internetowa-tora1.jpg
...
strona-internetowa-tora2.jpg
...
strona-internetowa-tora3.jpg
...
Strona internetowa

Przestronna, świeża i przyjazna dla czytelnika

Podczas prac nad stroną internetową stanęliśmy przed ciekawym wyzwaniem. Jak przedstawić w sposób innowacyjny firmę z województwa śląskiego, która zajmuje się sprzedażą montażem systemów wentylacji? Na szczęście szybko okazało się, że oferta sama się broni, a dopisanie do niej strony internetowej to czysta formalność. Takie projekty to my lubimy.

strona-internetowa-tora7.jpg
...
strona-internetowa-tora8.jpg
...
strona-internetowa-tora9.jpg
...
Artystyczny retusz

Czyli jak przedstawić wiatr?

No, może nie sam wiatr, ale produkty do jego wytwarzania i oczyszczania powietrza. Na zlecenie klienta przygotowaliśmy serię wizualizacji produktowych i fotomanipulacji artystycznych szczegółowo przedstawiających produkty oraz sposoby ich wykorzystania. Przygotowaliśmy też ciekawe aranżacje jak mogą wyglądać pomieszczenia wyposażone w systemy Tora. Bo trzeba wiedzieć, że Wentylacja Tora to również firma designerska.

strona-internetowa-tora4.jpg
...
strona-internetowa-tora5.jpg
...
strona-internetowa-tora6.jpg

więcej projektów w dziale kunszt / retusz artystyczny

...
Ikony & infografiki

Dla lepszego zrozumienia, dla lepszej przejrzystości

I dla lepszej czytelności. Infografiki na stronie są sekcjami o charakterystycznym układzie ikon, obrazów, sloganów i tekstów, które połączone w całość pozwalają na przekazanie nawet najbardziej skomplikowanych i nudnych treści w sposób ciekawy, zrozumiały dla każdego i minimalistyczny. Jeśli obraz jest wart więcej niż 1000 słów, to infografiki jest warta więcej niż milion słów.

strona-internetowa-tora10.jpg
...
Na koniec totalne odświeżenie

Stare kontra nowe

Słowo odświeżenie pada tutaj nieprzypadkowo. Wykonaliśmy totalną przebudowę brandu firmowego i przygotowaliśmy nową, lepszą i atrakcyjniejszą stronę internetową, która nie tylko zachęca do zainstalowania mechanizmów wentylacyjnych, ale także do podjęcia zdrowego trybu życia, co jest istotne zwłaszcza na Śląsku w okolicach Katowic, gdyż jak wiadomo powietrze nie jest tam najlepszej jakości. Zrobiliśmy to tak, aby każdy element designu i brandingu się ze sobą łączył. Oto nowa, odświeżona i porywająca odsłona brandu. Jeśli chcecie zobaczyć efekty...

...
©2021 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.