Oto projekt

Który spina to, co najlepsze z tym, co najskuteczniejsze

Co łączy nas i usługi telemetryczne? Odpowiedź jest prosta: Teleorigin, polska marka działająca na międzynarodowym rynku usług telemetrycznych i teleinformatycznych – przesyłu danych na odległość. Jest to kolejna firma, odnosząca sukcesy w dziedzinie nowych technologii, z którą mieliśmy przyjemność współpracować. Dzięki temu czujemy się trochę tak, jakbyśmy tworzyli przyszłość, tę lepszą, fantastyczną, opartą na innowacyjnych rozwiązaniach. Bo chociaż naszą domeną jest grafika oraz tworzenie stron internetowych (nie tylko w Warszawie), to dzięki temu, że robimy to dobrze i pomagamy firmom dotrzeć do odbiorców na całym świecie, dokładamy naszą małą cegiełkę do tych innowacji. To jak efekt motyla, gdzie pozornie nic nieznaczący trzepot skrzydeł motyla na jednym kontynencie, może wywołać huragan na innym. To już się zaczęło, teraz czekamy na informację, jaki zasięg osiągnie nasz mały trzepot skrzydeł, czyli brand design dla marki Teleorigin.

teleorigin1.jpg
...
Projekt logotypu

Jak pokazać telemetrię?

Logo to coś więcej niż znak graficzny marki, to element, który musi zapadać w pamięć, ukazywać duszę firmy i wskazywać jej przesłanie. Logo jest zawsze jednym z najtrudniejszych elementów do wykonania, bo to od niego zależy, czy firma ma szansę na sukces, czy nie wzbudzi niczyjego zainteresowania, a logo będzie tylko nieudolnym trzepotem skrzydeł konającego motylka. Jak było w tym przypadku? Cóż… myślimy, że huragan już nadciąga.

teleorigin7.jpg
...
teleorigin8.jpg
...
Strona internetowa

Miejsce w Sieci, które łączy

Teleorigin łączy usługi i ludzi z całego świata, a my łączymy ich klientów w jednym miejscu, gdzie mogą się spotkać – na stronie internetowej. Zamiast wizyty w Warszawie, klienci mogą po prostu sprawdzić całą ofertę on-line. Wiadomo, że Ameryki nie odkryliśmy, ale wciąż wiele osób preferuje kontakt osobisty. Dzięki naszym rozwiązaniom wspierającym UX design, kontakt on-line jest łatwiejszy, przyjemniejszy i szybszy, a na witrynie www znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o firmie.

Przygotowaliśmy serię dokumentów firmowych, podkreślających profesjonalizm firmy. Były to między innymi wizytówki, katalogi, broszury, projekty firmowego papieru i wiele innych. To właśnie takie drobiazgi najlepiej świadczą o poziomie firmy. Im większe przywiązanie do szczegółów i budowy wizerunku na różnych polach, tym efekt motyla zachodzi na większą skalę, mając szansę na zamianę w efekt kuli śnieżnej.

teleorigin2.jpg
...
teleorigin3.jpg
...
teleorigin4.jpg
...
teleorigin5.jpg
...
Artystyczny retusz

Wyważone przeróbki fotografii produktowych

Czymże byłaby oferta bez atrakcyjnej oprawy wizualnej? Słowa są ważne, ale nie przekażą wszystkiego. Aby wzmocnić wspomniany efekt motyla, przygotowaliśmy serię foto manipulacji, czyli ulepszonych wersji podstawowych zdjęć. Bierzemy podstawowe foto, dodajemy uatrakcyjniające elementy, przerabiamy na motyw science fiction lub technologiczny i dopasowujemy do ogólnego motywu strony.

teleorigin9.jpg
...
teleorigin10.jpg
...
teleorigin11.jpg
...
teleorigin12.jpg
...
teleorigin13.jpg
...
teleorigin14.jpg
...
teleorigin15.jpg
...
teleorigin16.jpg

więcej projektów w dziale kunszt / retusz artystyczny

...
Infografika

Informacje w pigułce

Całości oferty i designu na stronie www dopełniają atrakcyjne infografiki, które w sposób przejrzysty i ciekawy przekazują najważniejsze informacje. Wykonywane przez nas infografiki to części witryny będące połączeniem piktogramów, grafik, sloganów i krótkich tekstów. To kolejne machnięcia skrzydeł motyla, przyczyniające się do podboju światowego rynku.

teleorigin6.jpg
...
Zakończenie i połączenie

To był mariaż technologii z kreatywnością

Każdy projekt, każda praca nad stronami internetowymi, brandingiem, dokumentami i elementami graficznymi to wyzwanie. Taki challenge, który zdecydowanie jest wart wysiłku. Telemetria jest przyszłością, a nasza rodzima marka, którą pomagamy wypromować, podbija światowe rynki swoimi nieszablonowymi rozwiązaniami technologicznymi. Czy to ten właśnie efekt trzepotania małych skrzydełek motyla (elementów brand designu) przyczyni się do sukcesu firmy? Mamy taką nadzieję, czas pokaże. A tymczasem zachęcamy do sprawdzenia efektów naszych działań na stronie Teleorigin Warszawa.

Odwiedź stronę klienta: https://teleorigin.com/en/

...
©2021 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.