Na czym polegało zlecenie
Fryzjerskie rewolucje, brandowe ewolucje

To było jedno z tych zleceń, które z pozoru łatwe i niczym nie zaskakujące, okazało się dość... barwne. Opracowujemy strony internetowe od dawna, a jednak satysfakcja wciąż jest tym większa, im trudniejsze wyzwanie. Szefowa, zlokalizowanego w Katowicach, studia fryzjerskiego Burda zleciła nam wykonanie loga firmy oraz projektu strony internetowej. W teorii nic prostszego, ale tutaj potrzebne było artystyczne zacięcie, a to już zupełnie inna liga. Zabraliśmy się do tego, jak fryzjerzy, najpierw burząc cały dotychczasowy wizerunek, by po chwili pozornego chaosu i nieładu, wyłoniło się coś nowego: u fryzjera jest to nowa fryzura, u nas nowy branding. Przycinaliśmy, strzygliśmy, goliliśmy z prawdziwą pasją, by w końcu pokazać nową twarz prawdziwej elegancji…

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image

Projekt logotypu
Takie, które przekona każdą kobietę

Znak firmowy jest jednym z tych elementów, który albo wzbudza zaufanie, albo totalnie odrzuca. Złe logo może dokonać naprawdę wielu szkód w wizerunku, zupełnie jak źle dobrana fryzura. Dlatego dołożyliśmy wszystkich starań, by logo idealnie wpasowało się w całym zamysł wizerunkowy marki. Patrząc na ten piktogram, aż chce się pójść do fryzjera i zmienić fryzurę.

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image
...

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image

Strona internetowa
Profesjonalna wizytówka studia

Wielu klientów, zanim zdecyduje się na usługi danej firmy, wpierw kieruje się na stronę internetową, by poznać z kim ma do czynienia. Witryna jest takim przedsionkiem gabinetu – albo wzbudza zaufanie i zaprasza do środka, albo wręcz przeciwnie. Z prawdziwą finezją i artystycznym zacięciem wykonaliśmy wirtualną wizytówkę, której nie powstydziłby się żaden fryzjerski celebryta. Wykonanie tej strony internetowej dało nam wiele frajdy. Jeszcze więcej daje nam jednak świadomość, że pozwoli ona zaistnieć tej firmie z Katowic także dalej, na całym Śląsku.

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image
...

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image

Co udało nam się osiągnąć?
Branding dla nowoczesnego studia fryzjerskiego

„Czy tak będzie dobrze? Czy podciąć coś jeszcze? Proszę się zobaczyć w lusterku” – tak z reguły wygląda koniec wizyty u fryzjera. Wtedy spoglądamy krytycznym okiem i… widzimy, że to jest dobre. Podobnie jest przy projektowaniu stron. Wiemy, że klient przygląda jej się krytycznie, ocenia i sprawdza, czy odpowiada to jego wizji. Ale na końcu i tak zawsze się uśmiecha i mówi „świetna robota”. Tak było i w tym przypadku.

#M.