Niektóre projekty
nie są łatwe do realizacji, ale co to dla nas!

Co można ciekawego zaproponować producentowi śrub, zwłaszcza takiemu, który ma ugruntowaną pozycję na rynku i jest potentatem produkcyjnym nie tylko w regionie, ale również w całej Europie. To niełatwe mierzyć się z takim zadaniem, wiedząc że tu nie ma miejsca na błędy. Musieliśmy być jak saper, który myli się tylko raz, a nawet lepsi. Podeszliśmy do zadania niezwykle poważnie, starając się przedstawić markę Śrubena Unia w profesjonalny sposób, jako firmę z wiekową tradycją, ale też nowoczesną, doskonale znającą realia rynku. Naszym celem jak zawsze było stworzenie strony internetowej, tym razem dla firmy z Żywca, czyli z naszych okolic, a także przygotowanie projektów graficznych uzupełniających ofertę. Do tego przeprowadziliśmy sesję fotograficzną z zawodowymi fotografami i modelami, by mieć prawdziwego asa w rękawie w postaci zdjęć koncepcyjnych.

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image

Strona internetowa
Techniczna strona technicznej firmy

Mocna jak stal wykorzystywana podczas produkcji śrub, precyzyjna jak jasny gwint, solidna i nieco zakręcona. Taka właśnie powinna być strona internetowa zaprojektowana dla producenta śrub i nakrętek dla sektora przemysłowego. Ze względu na bardzo dużą różnorodność asortymentu, witryna pełni również funkcję katalogu produktów. Postaraliśmy się, aby przeglądanie bogatej oferty było przyjemne i w niczym nie przypominało mocowania się ze zardzewiałą, zapieczoną śrubą, której nie sposób odkręcić.

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image
...

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image
...

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image
...

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image
...

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image

Ostatni wkręt i koniec
Wszystko dopasowane co do milimetra

Projekty takie jak ten, muszą być idealnie rozplanowane, tak aby żaden element nie wydawał się luźniejszy lub niepasujący. Całość musiała być spójna, zespolona ze sobą i przede wszystkim… wyśrubowana, a do tego spięta ze sobą, jakby była spojona pożądną śrubą. I tak właśnie się stało. Przygotowaliśmy stronę internetową, która wkomonuje się zarówno geograficznie w stylistykę województwa śląskiego, w historyczną wartość marki, jak i w jej nowoczesną odsłonę, niepozostającą w tyle za techniką XXI wieku, a nawet ją wyprzedzającą.

#M.