Dzień dobry, potrzebujemy stronę…

Zabawa formą i kształtem

Wystarczy odrobina kreatywności, chęci i pomysłu, by z pozornie zwykłych rzeczy stworzyć prawdziwe dzieła sztuki. Ale to, co zobaczyliśmy w ofercie huty szkła artystycznego Sabina, wymagało czegoś znacznie więcej – umiejętności, wyczucia i stylu. Od samego początku zakochaliśmy się w tym przepięknych szklanych ozdobach; nic więc dziwnego, że dołożyliśmy wszelkich starań, by przygotować oprawę wizualną, godną dzieł sztuki, jakie wychodzą spod ich szyldu. Mieliśmy niezwykłą przyjemność zaprojektowania strony internetowej, loga oraz brand designu – elementów będących dopełnieniem niesamowitej oferty huty szkła. Jak to wyszło? Oceńcie sami, zachęcamy do krótkiej, wirtualnej wycieczki po onlinowych kuluarach galerii sztuki.

hutaszkla-kompozycja.jpg
...
Projekt logotypu

Prawdziwe oblicze sztuki

Poproszono nas o przygotowanie znaku identyfikacyjnego dla przedsiębiorstwa zajmującego się tworzeniem sztuki, a trzeba wam wiedzieć, że niełatwo sprostać wymaganiom artystów. Logo musiało odzwierciedlać działalność firmy, ale nie mogło być banalne. Jakieś kilka litrów kawy później wyłonił się pomysł, którego efektem jest to logo.

logo-hutaszkla-white-black.jpg
...
logo-hutaszkla-black-white.jpg
...
logo-hutaszkla-color.jpg
...
Dokumenty firmowe

Nie ocenia się książki po okładce, a jednak...

Trzeba mieć świadomość tego, że klienci patrzą uważnie na wszystkie elementy brandingowe i poddają je ocenie pod kątem wiarygodności firmy, dlatego strona i takie drobiazgi jak wizytówki muszą być wykonane nie tyle estetycznie, co artystycznie. Mając to na uwadze, wykonaliśmy materiały reklamowe, w tym również naklejki na służbowy samochód, a także banery wielkoformatowe.

brand-hutaszkla1.jpg
...
brand-hutaszkla2.jpg
...
Strona internetowa

Jak katalog artystycznych wyrobów

Jednym z głównych założeń podczas projektowania witryny internetowej była konieczność przygotowania czegoś, co nie będzie zwyczajną firmową wizytówką, a wirtualnym katalogiem, który użytkownik może przewertować w poszukiwaniu interesujących go wzorów i przedmiotów. Zupełnie tak, jakby otwierał opasłą książkę, a nie przeglądał zwykłą, internetową galerię zdjęć. Mimo że projektowanie stron internetowych to dla nas nie pierwszyzna, włożyliśmy w tę pracę całe pokłady artyzmu. Sądzimy, że otrzymany efekt jest więcej niż satysfakcjonujący.

www-hutaszkla1.jpg
...
www-hutaszkla2.jpg
...
Efekty wymagającego projektu

Trzeba było zaprosić wenę do naszego biura

To jedno z tych zleceń, które wymagało od nas porzucenia rzemieślniczego podejścia do pracy i odkrycia w sobie duszy artysty. Nie zawsze jest to najlepsze podejście, ale w tym przypadku, jak najbardziej wskazane. Do studia projektowego zaprosiliśmy muzę sztuki, to z jej pomocą udało nam się dopiąć najbardziej newralgiczne elementy, wymagające prawdziwego kunsztu. A jeśli chcecie zobaczyć jakie cuda można wytworzyć ze szkła, zachęcamy do zapoznania się z ofertą huty szkla artystycznego Sabina.

...
©2021 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.