Słowem wstępu

Podróż do wnętrza ziemi

Podczas tego projektu mogliśmy się poczuć jak bohaterowie powieści Juliusza Verne’a, jak odkrywcy podziemi i eksploratorzy nieznanych miejscówek, mimo że tworząc stronę internetową i elementy brandingu nie wyszliśmy dalej niż po kawę. W wyobraźni przenieśliśmy się właśnie w takie miejsce, by móc lepiej sprostać zadaniu, jakie postawił przed nami prezes firmy. A polegało ono na zaprojektowaniu i wykonaniu strony internetowej, loga oraz reklamy zewnętrznej dla podziemnego miasta Osówka – kompleksu pozostałego po II wojnie światowej. Kto był ten wie jak niezwykłe jest to miejsce, a kogo jeszcze nie było, być może wybierze się tam po zapoznaniu się z ofertą, którą mieliśmy przyjemność przygotować.

osowka-kompozycja.jpg
...
Projekt logotypu

Witaj przybyszu...

To miało być zaproszenie. Logo, które będzie jednocześnie magicznymi wrotami do innego świata, zachęcającymi, kuszącymi, by przez nie przejść i zagłębić się w tajemnice podziemnego miasta. Dlatego nie mógł być to zwyczajny znak graficzny. Przygotowaliśmy więc kompozycję, która łączącą w sobie wszystkie powyższe elementy.

logo-osowka-color.jpg
...
Reklama outdoor

Skieruj się ku przygodzie

Nie tylko przez witrynę internetową można dowiedzieć się o podziemnym mieście. Dla turystów w świecie offline przygotowaliśmy zachęcające banery, plakaty i reklamy wielkoformatowe. To drogowskazy, które poprowadzą Cię w miejsce, w którym być może przeżyjesz największą przygodę życia. Nie wahaj się ani chwili dłużej.

outdoor-osowka1.jpg
...
outdoor-osowka2.jpg
...
Strona internetowa

Wirtualna wycieczka po podziemiach

Chcieliśmy, aby wycieczkowicze już od pierwszych chwil mogli poczuć mrok, tajemnicę i niezwykłą historię tego miejsca. Witryna internetowa to dla większości turystów pierwszy kontakt z Osówką, musiała być więc niejako przedsmakiem tego, co ich czeka. Tak powstała klimatyczna, niepokojąca, ale jednak zapraszająca do odwiedzenia strona www. To, że mogliśmy się zająć projektowaniem tej strony internetowej to dla nas prawdziwe wyróżnienie.

www-osowka1.jpg
...
www-osowka2.jpg
...
www-osowka3.jpg
...
www-osowka4.jpg
...
Słowo na zakończenie

Gdy już dotarliśmy do celu…

Lubimy wyzwania i przygody, a trzeba powiedzieć, że praca nad tym projektem była właśnie takim przedsięwzięciem – trudnym i wymagającym. Niby tylko siedzieliśmy w biurze i projektowaliśmy, ale naprawdę czuliśmy się, jakbyśmy w wyobraźni wędrowali po mrocznych korytarzach, w których odgrywała się historia XX wieku. Chcesz przeżyć podobną przygodę? Niech ta strona internetowa miasta Osówka Cię zaprosi.

Odwiedź stronę klienta: http://www.osowka.pl

...
©2021 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.