Oczyszczający projekt
Przyłożyliśmy rękę do czegoś dobrego

Każdy czasami zadaje sobie pytanie z serii tych egzystencjalnych-niezwykle-ważnych: „czy jestem dobrym człowiekiem?”. Czy zrobiłem w życiu coś pożytecznego, coś co przyniosło korzyści nie tylko mnie? Dlatego też lubimy brać udział w pracach, które są czymś więcej niż czysto marketingowymi zabiegami. Projektowanie strony internetowej dla gabinetu lekarskiego Odtruwanie Lublin to była właśnie jedna z takich rzeczy – czuliśmy, że bierzemy udział w czymś istotnym. To firma zajmująca się leczeniem zatruć poalkoholowych oraz leczeniem uzależnień. Naszym zadaniem było stworzenie sugestywnej strony oraz materiałów, zachęcających osoby potrzebujące pomocy oraz ich rodzin do zainteresowania się terapią. Z alkoholizmem trzeba walczyć wszystkimi metodami (i niekoniecznie go w mordę lać), a jedną z nich jest propagowanie ośrodków takich jak ten. Zobacz, co w tej kwestii mogliśmy zrobić.

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image

Projekt logotypu
Najważniejsze jest pierwsze wrażenie

Logo dla firmy z branży okołomedycznej powinno jednoznacznie informować o charakterystyce firmy. Nie może wprowadzać w błąd i musi jasno kojarzyć się z głównym przesłaniem i celem gabinetu, czyli usługami odtruwania i leczenia poalkoholowego. Stąd wziął się pomysł na obecny znak rozpoznawczy, czyli linię EKG połączoną z leczniczą kapsułką, która przysłowiowo pozwala wyjść pacjentom na prostą.

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image
...

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image

Strona internetowa
Łatwa dostępność do usługi i ofert to podstawa

Poprzednia, stara witryna wymagała całkowitej przebudowy, a ponieważ tworzenie stron internetowych to nasza specjalność, marka Odtruwanie Lublin otrzymała od nas zupełnie nową, funkcjonalną i przejrzystą stronę, która jest zrozumiała nawet dla osób pod wpływem. To znaczy, że nawet mając we krwi kilka promili i tak z łatwością odnajdziesz się w ofercie. Na witrynie znajduje się także osobny dział z poradami dla rodzin.

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image
...

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image
...

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image
...

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image

Zakończenie projektu
Na zdrowie – nabiera zupełnie innego znaczenia

Projekty, w których komuś pomagamy są fajne, a ten był jednym z kilku, w jakich z najwyższą przyjemnością (i całkowicie na trzeźwo) wzięliśmy udział. Dlatego z dumą możemy zaprezentować tutaj efekty naszych prac, również dlatego że na terenie województwa lubelskiego nie tylko my projektujemy strony internetowe, ale to właśnie nasze studio zostało wybrane do tej realizacji. Dla nas na szczęście alkohol to nie problem, ale dla tych rodzin, dla których stał się rzeczywistym utrapieniem, gabinet ten jest światełkiem nadziei. Tym bardziej cieszymy się z naszego udziału w projekcie. Na zdrowie!

#M.