Wstęp do projektu

Na poważnie, ale nie sztywno

Praca dla przedstawicieli prawa to zawsze wyzwanie i możliwość wypróbowania swoich sił w prestiżowych projektach. Równocześnie jednak wymaga odpowiedniego podejścia, gdyż oferta musi zostać przedstawiona w sposób profesjonalny i fachowy, ale nie może być również zbyt drętwa. Kto zna stereotyp smutnego prawnika ten wie, o czym mowa. A przecież pani Monika Ciesielska, właścicielka kancelarii notarialnej, nie jest ani sztywna, ani przesadnie poważna. To bardzo miła, uśmiechnięta kobieta, która ma wiedzę i chęci, by pomagać ludziom w sprawach wymagających notariusza. Dlatego projektując stronę internetową postawiliśmy na to, by oddawała charakter nie tylko samej kancelarii z Warszawy, ale przede wszystkim jej właścicielki. Efekt jaki otrzymaliśmy tylko potwierdził, że to było doskonałe rozegranie.

notariusze-kompozycja.jpg
...
Strona internetowa

Dzień dobry, to ja – notariusz

Od samego początku założenie było takie, że witryna ma być wizytówką i zaproszeniem, a nie kolejną ofertą, jakich można znaleźć setki w internecie. Postawiliśmy na przyjazny ton wypowiedzi, ciepłe wykonanie i oprawę budzącą zaufanie. Prawnika nie trzeba się bać, pani Monika to Twój przyjaciel w sprawach notarialnych.

www-notariusze1.jpg
...
www-notariusze2.jpg
...
Epilog na zakończenie

Praca w naprawdę miłej atmosferze

Nie będziemy ukrywać, że ten projekt sprawił nam ogromną przyjemność. Nie tylko ze względu na rodzaj pracy, ale przede wszystkim na  samą osobę pani notariusz. To wszystko sprawiło, że czas spędzony na tworzeniu strony internetowej minął bardzo szybko, i raz dwa, okazało się, że to już koniec, a Warszawa nareszcie może poznać nową wirtualną odsłonę witryny pani Moniki. Teraz pozostaje nam tylko...

...
©2021 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.