Idea projektu

Resident Dev… Angels

Podczas prac takich jak ta, mamy świadomość, że robimy coś dobrego i ważnego, a nasz wkład nie ogranicza się jedynie do tworzenia strony internetowej i opracowywania materiałów reklamowych. Dzięki współpracy z  MTM możemy, choć po części pomóc chorym osobom, ułatwiając im dostęp do sprzętu medycznego lub usług niezbędnych w procesie leczenia. Zarząd firmy zwrócił się do nas z prośbą o przygotowanie brandingu dla tej międzynarodowej firmy, świadczącej usługi z zakresu sprzedaży i dystrybucji sprzętu medycznego. Podeszliśmy do tego bardzo poważnie, dobierając profesjonalny styl przekazu i futurystyczny design, budzący zaufanie wśród przyszłych odbiorców. Mamy tylko nadzieję, że za firmą nie kryła się korporacja Umbrella, bo nie chcielibyśmy przypadkiem wywołać apokalipsy zombie.

mtm-kompozycja.jpg
...
Projekt logotypu

Pasujące do globalnego rynku medycznego

Podstawowym założeniem, któremu musieliśmy sprostać, była konieczność wykonania loga, które będzie odpowiadało potrzebom odbiorcy międzynarodowego. Musiało więc być nowoczesne i niepozostawiające wątpliwości co do tożsamości marki. Siła tkwi w prostocie, dlatego zaproponowaliśmy  rozwiązanie, które najlepiej odpowiada powyższym oczekiwaniom.

logo-mtm-white-black.jpg
...
logo-mtm-black-white.jpg
...
logo-mtm-color.jpg
...
Dokumenty

Poznajmy się...

W środowiskach biznesowych, wizytówki są jednym z obowiązkowych elementów brandingu. Prezes firmy zamówił u nas ich projekt i wykonanie, ale postawił warunek, że musi to być coś zupełnie unikalnego. Utrzymaliśmy więc profesjonalny ton komunikatu i minimalistyczną formę. Wizytówki wykonane na czarnym, grubym papierze matowym były strzałem w dziesiątkę.

brand-mtm1.jpg
...
brand-mtm2.jpg
...
brand-mtm3.jpg
...
brand-mtm4.jpg
...
brand-mtm5.jpg
...
brand-mtm6.jpg
...
Strona internetowa

Z dumą patrzymy w przyszłość...

MTM to polska firma, ale o światowym zasięgu i właśnie tę zależność chcieliśmy pokazać w Internecie. Dlatego projektując stronę www, oprócz rzetelnie przedstawionej oferty przygotowaliśmy taki design graficzny, który będzie podkreślał tę międzynarodową działalność grupy. Koncepcję utrzymaliśmy nieco w stylu science-fiction, a co!

www-mtm1.jpg
...
www-mtm2.jpg
...
www-mtm3.jpg
...
www-mtm4.jpg
...
Efekty udanej współpracy

Prestiżowy projekt, z którego jesteśmy dumni

Chociaż każda, dobrze zrealizowana strona internetowa jest dla nas powodem do zadowolenia, z tego konkretnego projektu jesteśmy szczególnie usatysfakcjonowani. Udało nam się wykonać stronę, która zainteresuje potencjalnych inwestorów i partnerów biznesowych, poszukujących wysokiej jakości rozwiązań medycznych. Być może w ten sposób, przynamniej pośrednio przyczynimy się do poprawy stanu zdrowia pacjentów, wymagających korzystania ze sprzątu oferowanego przez MTM.

Odwiedź stronę klienta: http://www.mtmpoland.pl

...
©2021 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.