Idea projektu

Podwójna dawka kreatywności

Ilekroć wykonujemy prace dla branży designerskiej, zawsze angażujemy 110% naszej wyobraźni, wyciągając na wierzch najbardziej ukryte talenty, mając na uwadze, że tutaj liczy się nie tylko co zawiera oferta, ale również to, jak zostanie przedstawiona. Modern House to firma młodego małżeństwa, pani Patrycji i pana Dariusza, zajmująca się projektowaniem i sprzedażą niepowtarzalnych dekoracji mieszkaniowych w województwie śląskim. Wyjątkowa branża, wyjątkowi ludzie, a więc i nasze podejście w trakcie tworzenia strony internetowej i loga, których przygotowanie nam zlecono, musiało było wyjątkowo artystyczne. Podeszliśmy do tego bardzo poważnie wiedząc, że konieczna będzie tu spora dawka weny. Zakasaliśmy więc rękawy i ruszyliśmy do dzieła!

modern-kompozycja.jpg
...
Projekt logotypu

M jak Modern House

Podczas ustalania szczegółów, pani Patrycja miała już pewne wyobrażenia znaku firmowego, trzeba było tylko przełożyć to, co w głowie, na rzeczywiste logo. Musiało nawiązywać do nazwy i charakteru firmy i nie mogło być zbyt przekombinowane. Podstawiliśmy na minimalizm. Prosty sygnet „M” z logotypem idealnie wpasował się w zakładaną koncepcję.

logo-modern-black-white.jpg
...
logo-modern-color.jpg
...
logo-modern-grawer.jpg
...
logo-modern-stamp.jpg
...
Grafika sklepu internetowego

Wstąp do salonu on-line i rozsmakuj się w ofercie

Podczas prac nad witryną internetową, nie chcieliśmy, aby to była kolejna wizytówka, taka jak wszystkie. Miał to być wirtualny salon, po którym użytkownik może swobodnie się przechadzać i obejrzeć produkty, a klikając w miejsca na infografikach klient zostanie przeniesiony do odpowiedniego działu, zupełnie, jakby otwierał czarodziejskie drzwi do innego świata.

www-modern1.jpg
...
www-modern2.jpg
...
www-modern3.jpg
...
www-modern4.jpg
...
Efekty udanej współpracy

Na końcu zawsze pozostaje satysfakcja...

Wykonaliśmy już wiele projektów brandingowych i stworzyliśmy wiele stron internetowych, zarówno dla małych firm, jak i ogromnych korporacji z różnych miast i miasteczek – Warszawy, Żywca czy Bielska-Białej. I wciąż, niezmiennie, największą wartością dla nas jest zawodowlenie klienta i to uczucie, gdy wiemy, że naprawdę trafiliśmy w jego gust. Bywa, że niekiedy występuje rozbieżność pomiędzy wyobrażeniami, a faktycznym produktem, jednak nie tym razem. Zgodnie z tym, co usłyszeliśmy od pani Patrycji, dokładnie tak to miało wyglądać. Jesteśmy więc podwójnie zadowoleni i z przyjemnością przedstawiamy...

...
©2021 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.