Kilka słów wstępu

Niektóre prace pozwalają się zrelaksować

Czy wyobrażacie sobie lepsze zajęcie niż wykonywanie absolutnie relaksującego brandingu? No, może poza samą wizytą w gabinecie masażu, ale to zupełnie inne przeżycie. Pani Zuzanna poprosiła nas o przygotowanie loga oraz materiałów reklamowych dla jej studia masażu i odnowy biologicznej. Choć tworzyliśmy wiele stron internetowych i wykonywaliśmy jeszcze więcej projektów graficznych, nasza współpraca była całkowicie wyjątkowa, bo bez pośpiechu, bez widma naglącego deadline’u i przy odrestaurowującej muzyce zabraliśmy się do dzieła. Najpierw delikatnie ugniatając, potem poklepując, a następnie opukując każdy detal. Wszystko po to, by spod naszych rąk wyszedł niecodzienny, przyciągający i nade wszystko niespięty branding firmy. A teraz usiądź wygodnie w fotelu, włącz przyjemną muzykę i posłuchaj co właściwie zrobiliśmy.

zuzanna-kompozycja.jpg
...
Projekt logotypu

Sugestywne, wpadające w pamięć

Jak oddać atmosferę odpoczynku i totalnego luzu w jednym, niewielkim znaku graficznym? Recepta jest prosta: minimalistyczny design, delikatna kolorystyka, miękka kreska i obraz, który mówi więcej niż tysiąc słów. Tak do tego podeszliśmy, a efektem naszych starań jest właśnie to logo, które spotkało się z niezwykle ciepłym przyjęciem. Logo, które od teraz zdobi stronę internetową oraz wszystkie produkty firmowe. Jak oddać atmosferę odpoczynku i totalnego luzu w jednym, niewielkim znaku graficznym? Recepta jest prosta: minimalistyczny design, delikatna kolorystyka, miękka kreska i obraz, który mówi więcej niż tysiąc słów. Tak do tego podeszliśmy, a efektem naszych starań jest właśnie to logo, które spotkało się z niezwykle ciepłym przyjęciem. Logo, które od teraz zdobi stronę internetową oraz wszystkie produkty firmowe.

logo-zuzanna-white-black.jpg
...
logo-zuzanna-color.jpg
...
Produkty firmowe

Dla podkreślenia prestiżu marki

Kolejnym etapem pracy było przygotowanie wszystkich elementów, które korzystnie wpłyną na wizerunek gabinetu. To nie tylko wizytówki, ulotki czy firmowe długopisy, ale również obrandowane pudełka, naklejki i pozostałe gadżety. Spójrz i powiedz, czy już sam ten widok nie sprawia, że czujesz się lepiej?

brand-zuzanna1.jpg
...
brand-zuzanna2.jpg
...
brand-zuzanna3.jpg
...
brand-zuzanna4.jpg
...
Epilog na zakończenie

O tak, to był rekreacyjny projekt

Są takie zlecenia, które wiążą się z ciągłym napięciem, presją czasu i poprawkami. Tutaj jednak było zupełnie inaczej. Mogliśmy na spokojnie dopieścić każdy element i dopracować go w najwyższym stopniu bez obaw, że z czymś się nie wyrobimy. Efektem jest odprężający, sugestywny wizerunek, godny tego fantastycznego gabinetu masażu, prowadzonego przez panią Zuzannę Błasik. Cieszymy się bardzo, że to właśnie nas wybrała do tego zadania, pomimo tak dużej konkurencji ze strony innych agencji tworzących strony www i projekty graficzne. Mamy nadzieję, że to nie jedyna nasza wspólna praca. Są takie zlecenia, które wiążą się z ciągłym napięciem, presją czasu i poprawkami. Tutaj jednak było zupełnie inaczej. Mogliśmy na spokojnie dopieścić każdy element i dopracować go w najwyższym stopniu bez obaw, że z czymś się nie wyrobimy. Efektem jest odprężający, sugestywny wizerunek, godny tego fantastycznego gabinetu masażu, prowadzonego przez panią Zuzannę Błasik. Cieszymy się bardzo, że to właśnie nas wybrała do tego zadania, pomimo tak dużej konkurencji ze strony innych agencji tworzących strony www i projekty graficzne. Mamy nadzieję, że to nie jedyna nasza wspólna praca.

...
©2021 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.