Plan działania

To była chłodna kalkulacja

Dzień jak co dzień. Nic nie zapowiadało, że tym razem przyjdzie nam się zmierzyć z wyzwaniem, które będzie wymagało od nas zaangażowania całego zespołu. Część z nas oddawała się błogiemu nic-nieróbstwu, druga część dokańczała zrealizowane projekty. I wtedy zjawił się ON. Człowiek, który przeszedł ze zleceniem nie do odrzucenia. Tak… to była chłodna kalkulacja, końcu tym zajmuje się biuro rachunkowe. Nasza praca wymagała jednak czegoś więcej. To nie mógł być po prostu szablonowy projekt, jak wszystkie inne, to musiało być coś, co odmieni stereotyp sztywnego księgowego z Żywca. Dlatego przygotowaliśmy taki projekt strony internetowej, że wszystkim wokoło szczęki opadły.

minerwa-kompozycja.jpg
...
Projekt logotypu

Mądrość, rzetelność, profesjonalizm

Projektując tą grafikę postawiliśmy na prostą formę niosącą dużo treści.  Jak przedstawić te trzy cechy w jednym znaku graficznym? Logo dla biura rachunkowego powinno przede wszystkim wzbudzać zaufanie. Sowa to symbol mądrości, dlatego zdecydowaliśmy się ją umieścić w znaku firmowym na honorowym miejscu. Obejmująca skrzydłami cały logotyp, składa obietnicę, że zajmie się wszystkimi problemami finansowymi klienta.

logo-minerwa-white-black.jpg
...
logo-minerwa-color.jpg
...
Strona internetowa

Chcieliśmy stworzyć miejsce ciepłe i przyjazne...

Nie ma nic gorszego, jak zimne, wyobcowane projekty graficzne, które wzmacniają dystans pomiędzy przedsiębiorstwem a kontrahentem. Dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć stronę internetową, która nie tylko budzi zaufanie, ale wręcz zaprasza do kontaktu. Jak drzwi wejściowe do ciepłego domu, gdzie każdy mieszkaniec Małopolski jest mile widziany...

www-minerwa1.jpg
...
www-minerwa2.jpg
...
Podsumowanie projektu i zrealizowanych celów

Wizerunek odmieniony – zadanie udane

Sami powiedzcie, jakie uczucia wzbudza was nowy brandigng biura rachunkowego Minerwa? Czy kojarzy się ze sterotypowym księgowym, czy raczej z miejscem, do którego można wybrać się po fachową, acz przyjacielksą poradę? Jeśli to drugie, to znaczy, że nam się udało wykonać postawione przed nami cele. W przypadku tej firmy takie podejście sprawdziło się znakomicie nadając jej rozpoznawalność w sieci – za pomocą strony internetowej, i pośród mieszkańców Żywca. Nie chcesz chłodnej kalkulacji lecz fachowej pomocy?

...
©2021 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.