Projekt zrodzony z kreatywności

Tam gdzie pasja, tam rodzi się również sztuka

Luxury Art to marka premium z branży wystroju wnętrz. Internetowy salon wnętrzarski, do którego każdy może wstąpić i rozejrzeć się po proponowanych kreacjach. I właśnie takie założenie przyświecało nam podczas pracy. Projektowanie stron to nie tworzenie kolejnego-takiego-samego-sklepu-internetowego, ale zaproponowanie czegoś, co powali klientów z nóg. Czegoś, czego jeszcze do tej pory nie było. Nasze zadanie polegało na przygotowaniu zachęcającej strony www, opisaniu usług i produktów, przygotowaniu katalogu oraz wizualizacji oferty, a także rebrandingu firmy – nowe logo, nowa tożsamość marki. Do projektu podeszliśmy bardzo poważnie, a jednocześnie z typową dla nas lekkością, w końcu „pod krawatem” nie oznacza sztywno i z niepotrzebnym patosem. Oto jak udało nam się przedstawić nowy wizerunek marki!

strona-internetowa-luxury-art1.jpg
...
Projekt logotypu

Luksus w jednym znaku

Jeżeli strona jest twarzą firmy, to logo jest jej podpisem. To jeden znak graficzny, dzięki któremu klienci bez problemu mogą zidentyfikować o jaką firmę chodzi. Zaproponowaliśmy nowe, odświeżone logo, które będzie lepiej pasowało do wizerunku tej, niecodziennej marki. Kreśliliśmy, planowaliśmy i testowaliśmy różne opcje, aż w końcu z niczego powstała koncepcja, a z koncepcji gotowe logo.

strona-internetowa-luxury-art7.jpg
...
strona-internetowa-luxury-art8.jpg
...
Katalog reklamowy

Podróż wirtualna i rzeczywista

Oferta przedstawiona w internecie to dopiero początek wspaniałej podróży po gustownych elementach aranżacyjnych w wykonaniu Luxury Art. Następnym krokiem było przygotowanie firmowego katalogu, który można obejrzeć w dowolnym miejscu i zaczerpnąć nieco inspiracji. Katalog, który będzie jak księga baśni: gdy go otworzysz, poznasz wiele niesamowitych historii – historii o tym, jak ozdobić swoje cztery ściany.

strona-internetowa-luxury-art14.jpg
...
strona-internetowa-luxury-art15.jpg
...
strona-internetowa-luxury-art16.jpg
...
Strona internetowa

To, co widać na pierwszy rzut oka

Najbardziej widocznym efektem pracy nad wizerunkiem marki zawsze jest strona internetowa. To na nią wchodzą klienci w poszukiwaniu oferty i często jest też pierwszą i ostatnią formą kontaktu z marką. Nasze strony wołają „hej, nie odchodź jeszcze, zapoznaj się z tym, co dla Ciebie przygotowaliśmy!”, a to w maksymalnym stopniu zwiększa konwersję. Jak raz wejdziesz, to nie ma innej opcji – zostaniesz wciągnięty na dłużej.

strona-internetowa-luxury-art2.jpg
...
strona-internetowa-luxury-art3.jpg
...
strona-internetowa-luxury-art4.jpg
...
strona-internetowa-luxury-art5.jpg
...
Retusz realistyczny

Kreatywne wizje, prawdziwe możliwości

Tworzenie stron internetowych to tylko ułamek naszych usług. Skrzydła rozwijamy dopiero, gdy połączymy je z graficznym skillem. W przypadku produktów wnętrzarskich, takich jak panele ozdobne, najważniejsze jest przedstawienie odbiorcy wizualnych zalet danego produktu. Na podstawie zdjęć produktowych przygotowaliśmy wizualizacje, jak konkretne rozwiązania prezentują się w różnych pomieszczeniach. Wrażenie jest takie, jakby odbiorca naprawdę tam był.

strona-internetowa-luxury-art9.jpg
...
strona-internetowa-luxury-art10.jpg
...
strona-internetowa-luxury-art11.jpg
...
strona-internetowa-luxury-art12.jpg
...
strona-internetowa-luxury-art13.jpg

więcej projektów w dziale kunszt / retusz artystyczny

...
Ikony & infografiki

Każdy znak coś znaczy

Minimalizm jest w cenie. Ale jak zmieścić maksimum przekazu w minimalnej formie? Odpowiedź jest prosta: infografiki. To połączenie ikon, grafik, haseł i skrótowych informacji, przedstawionych w formie wykresu, diagramu lub graficznej kompozycji. Ikony i infografiki na stronie oraz w materiałach marketingowych urozmaicają przekaz i czynią go bardziej przejrzystym oraz atrakcyjniejszym.

strona-internetowa-luxury-art6.jpg
...
Praca skończona

ale nasza kreatywność nigdy nie ma dość

Każdy projekt wiąże się nie tylko z samymi przyjemnościami, ale także mnóstwem czasu spędzonego nad opracowywaniem koncepcji, wieloma odrzuconymi pomysłami i nieprzespanymi nocami. Jednak na końcu pozstaje satysfakcja – nasza i naszego klienta. Po dobrze zrealizowanej pracy czujemy się wypruci z wszelkich pomysłów, ale kreatywność wkrótce znów daje o sobie znać. Na tym właśnie polega tworzenie stron internetowych oraz pozostałych elementów brandingu – na umiejetności wyłonienia najlepszego pomysłu, opracowaniu go i wdrożeniu rozwiązań, które całkowicie spełnią oczekiwania klienta.

Odwiedź stronę klienta: http://www.luxury-art.eu

...
©2021 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.