Idea projektu

Smakowity design dla zdrowej restauracji

Branża kulinarna jest o tyle specyficzna, że aby przekonać do siebie klienta, ten musi rozsmakować się w ofercie. Można to zrobić na wiele sposobów. Nam przypadł zaszczyt zaprojektowania strony i elementów identyfikacji marki NuCafe, restauracji z Kanady, gdzie serwowane jest zdrowe jedzenie, a dodatkowo można zamówić indywidualne plany żywieniowe. Pani Iwona zleciła nam przygotowanie oprawy graficznej, która będzie odpowiadała charakterystyce lokalu i wzbudzi zaufanie wśród odbiorców – tych, którzy znają już zdrową kuchnię, jak i tych, którzy dopiero zastanawiają się nad zmianą diety. My zostaliśmy przekonani!

nulife-kompozycja.jpg
...
Projekt logotypu

Z miłości do jedzenia

Znak rozpoznawczy tej wyjątkowej restauracji musiał podkreślać, że jest to miejsce ekskluzywne i przyjazne klientom. Zgodnie z założeniami, logo miało kojarzyć się z naturą i zdrowiem, dlatego przyjęliśmy taką właśnie stylistykę, która spotkała się z aprobatą nie tylko właścicieli restauracji, ale również jej stałych bywalców, a o to drugie zawsze najtrudniej.

logo-nulife-white-black.jpg
...
logo-nulife-black-white.jpg
...
logo-nulife-color.jpg
...
Kreacja marki

Każdy szczegół się liczy...

...wiedzieliśmy o tym i my, i pani Iwona, która zleciła nam przygotowanie elementów zewnętrznej identyfikacji. Nasza praca nie ograniczała się tylko do stworzenia wizytówek i ulotek, ale również kart dań, giftów, reklamy outdoorowej i wielu innych drobiazgów. Z pieczołowitością dopracowaliśmy każdy element, bo to właśnie małe rzeczy najmocniej wpływają na odbiór marki.

brand-nulife1.jpg
...
brand-nulife2.jpg
...
brand-nulife3.jpg
...
brand-nulife4a.jpg
...
brand-nulife4b.jpg
...
brand-nulife5.jpg
...
brand-nulife6.jpg
...
brand-nulife7.jpg
...
brand-nulife8.jpg
...
brand-nulife9.jpg
...
Strona internetowa

Wirtualna karta dań

To nie jest zwykły projekt strony www dla firmy z Kanady. To wirtualne menu stworzone dla Ciebie.  Postaraliśmy się o to, by tak zaprojektować serwis, by po wejściu użytkownik mógł połechtać zmysły bogatą ofertą zdrowych, ekologicznych posiłków. Tak, żeby aż chciał chwycić za telefon i zamówić jedno z wielu dań z menu. A więc śmiało, otwórz kartę i powiedz nam, na co dziś masz ochotę?

www-nulife1.jpg
...
www-nulife2.jpg
...
www-nulife3.jpg
...
www-nulife4.jpg
...
Infografiki

Forma ma znaczenie

Tworząc stronę internetową, staraliśmy się dobrać taki rodzaj przekazu, który trafi do jak największej liczby odbiorców w Kanadzie. Do tego celu najlepiej sprawdziły się infografiki, czyli zdjęcia produktowe z tekstowymi informacjami, sloganami bądź nagłówkami. W ten sposób udało nam się stworzyć przepyszne prezentacje, których aż chce się skosztować.

infografika-nulife.jpg
...
Na zakończenie

No to... na zdrowie!

Praca nad projektem dla Living Food Cafe była przyjemnym doświadczeniem. Poznaliśmy sporo nowych potraw, o których istnieniu nie mieliśmy pojęcia, a które są dużo zdrowsze niż fastfoody i tradycyjne dania serwowane w restauracjach. Mając świadomość, że tworzymy oprawę dla marki tak znamienitej i dbającej o nasze zdrowie, dołożyliśmy wszelkich starań, by wykonać ją na najwyższym poziomie. A, że podobno jesteś tym co jesz, sprawdź koniecznie ofertę i bądź zdrów.

...
©2021 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.