Idea projektu

Gdy trzeba zaangażować wszystkie zmysły...

Projektowanie stron www i opracowywanie innych elementów brandingu dla firm z Krakowa, zajmujących się tworzeniem wyrobów cukierniczych, w szczególności tak pysznych jak czekoladki, jest wyjątkowo wymagające. Za pomocą obrazu i tekstu trzeba przedstawić smak, zapach, a nawet strukturę produktu, w przeciwnym razie przekaz będzie niewiarygodny. Firma Krakowskie Praliny jest unikalna i właśnie takiego brand designu oczekiwał nasz klient. Praca była tym przyjemniejsza, że te konkretne praliny są naprawdę doskonałe. Dołożyliśmy wszelkich starań, by nowa strona www, a także pozostałe materiały, w najwyższym stopniu korelowały z jakością produktów dostarczanych przez producenta. Nie ukrywamy, że ten projekt był dla nas świetną zabawą, a co z tego wyszło? O tym poniżej.

krakowskie-kompozycja.jpg
...
Projekt logotypu

Łączące tradycję z nowoczesnością

Takie powinno być logo dla firmy z korzeniami, mogącej pochwalić się długoletnią działalnością. Zmiany są dobre, ale w pędzie za nowoczesnością nie można zapomnieć o przeszłości. Wręcz przeciwnie, warto ją podkreślać. Projektując nowe logo dla producenta czekoladek, postaraliśmy się, aby łączyło w sobie wszystkie najlepsze cechy firmy.

logo-krakowskie-color.jpg
...
Kreacja marki

Rozsmakuj, a może rozczytaj się w czekoladzie...

Również teksty & dokumenty firmowe odgrywają bardzo ważną rolę podczas prezentacji oferty. To z nich czytelnik dowie się o szczegółach, których nie można obejrzeć. Nowy design wymagał całkowicie innego podejścia do przedstawiania dokumentów i historii marki. Chcieliśmy, aby opisy były tak samo smakowite jak zdjęcia produktowe i oczywiście same praliny.

brand-krakowskie1.jpg
...
brand-krakowskie2.jpg
...
brand-krakowskie3.jpg
...
brand-krakowskie4.jpg
...
brand-krakowskie5.jpg
...
Strona internetowa

Przejrzysta, funkcjonalna i elegancka

Jakiś czas wcześniej mieliśmy okazję przygotowywać ofertę  dla drugiej firmy tego samego właściciela, dlatego obie strony musiały być stworzone w podobnym stylu, a jednocześnie powinny różnić się od siebie, by nie było wątpliwości co do tożsamości brandu. Nowa strona internetowa wykonana w technologii RWD spełniła wszystkie oczekiwania klienta z Małopolski.

www-krakowskie1.jpg
...
www-krakowskie2.jpg
...
www-krakowskie3.jpg
...
www-krakowskie4.jpg
...
Retusz artystyczny

Naprawdę smakowite zdjęcia

Zwyczajne fotografie produktów rzadko wywołują u odbiorcy określone emocje. Co innego fotomanipulacje, które umiejętnie wykonane, mogą pobudzić inne zmysły niż tylko wzrok. Przygotowaliśmy zestaw obrazów, które niemal chce się „posmakować”, a to wszystko tylko na podstawie kilku prostych fotografii przesłanych wraz z briefem.

fotomanipulacja-krakowskie1.jpg
...
fotomanipulacja-krakowskie2.jpg
...
fotomanipulacja-krakowskie3.jpg
...
fotomanipulacja-krakowskie4.jpg

więcej projektów w dziale kunszt / retusz artystyczny

...
Efekty udanej współpracy

Ten projekt wykonaliśmy z nieukrywaną przyjemnością

Podejmowaliśmy się współpracy z wieloma firmami i wiemy, że każda strona internetowa, każdy projekt, wymaga indywidualnego podejścia. Chociaż opracowanie materiałów dla tej firmy z Krakowa wymagało od całego zespołu sporo pracy i nieszablonowego podejścia, gdy zobaczyliśmy wyraz twarzy klienta i odebraliśmy od niego wyrazy uznania, wiedzieliśmy, że było warto. Krakowskie Praliny to zdecydowanie marka luksusowa wśród producentów czekoladek i tak właśnie podeszliśmy do tematu. Chcieliśmy, by od razu, już po wejściu na stronę www, odbiorca wiedział, że ma doczynienia z wyjątkowymi wyrobami klasy premium.

Odwiedź stronę klienta: http://www.krakowskiepraliny.pl

...
©2021 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.