Czego dotyczył projekt?

IR jak Innowacja i Rozwój

Szewc bez butów chodzi, jak to mawiają, i czasem okazuje się, że zawodowy doradca potrzebuje doradztwa. Tak można by streścić zlecenie od ekipy consultingowej z IR Consulting na wykonanie strony internetowej i infografik, z zaznaczeniem, że materia, w której doradza podkrakowska firma, a ta, w której my jesteśmy specjalistami, to dwie zupełnie inne bajki. IR Consulting to fachowcy od dotacji unijnych i doradztwa w zakresie finansowania wdrażania innowacji oraz rozwoju przedsiębiorstwa. My zaś jesteśmy specami od wizerunku. Wizerunku marki. Głównie internetowego – jak też było w tym przypadku. Nie poprzestajemy na doradzaniu, ale wdrażamy pomysły w życie. Z zapałem zatem zabraliśmy się do projektu dla IR.

irconsulting1.jpg
...
Strona internetowa

IR jak Idealna Realizacja

Idealna realizacja w zakresie strony internetowej, to taka, która jest jednocześnie estetyczna oraz praktyczna. Przyciąga uwagę odbiorcy oraz dostarcza mu niezbędnych informacji – co oferuje marka? jakie daje korzyści? czemu warto ją wybrać? Strona IR Consulting „odhacza” wszystkie te punkty. Liczne zdjęcia uśmiechniętych ludzi w profesjonalnym otoczeniu, ściskających dłonie doradców wzbudzają zaufanie. Krótkie fragmenty tekstu z właściwymi hasłami pozwalają od razu zapoznać się z najważniejszymi aspektami oferty. Najbardziej rozbudowane informacje kryją się w dodatkowych sekcjach, a dział historie sukcesu stanowi świetne referencje. Kolorystycznie postawiliśmy na mocny czerwony, kojarzący się z sukcesem, nieskończonymi możliwościami, energicznym działaniem oraz elegancką czerń i biel – klasyczne połączenie, które sprawdza się w stronach firm wysoce profesjonalnych.

irconsulting2.jpg
...
irconsulting3.jpg
...
irconsulting4.jpg
...
Ikony & infografiki

IR jak Inne Rozwiązanie

Można po prostu w kilku zdaniach napisać, co i jak. Można to też narysować na grafice. Można wybrać inne rozwiązanie – połączyć obraz i słowa w infografice. Prostej i genialnej, urozmaicającej przekaz na stronie i wyróżniającej najważniejsze informacje, tak by na nie właśnie w pierwszej chwili zwrócił uwagę odbiorca.

irconsulting5.jpg
...
Historia sukcesu

IR jak Iskra Rozpala…

…płomień. Tak właśnie pomyśleliśmy, by podsumować ten projekt i to nie dlatego, że szukaliśmy wyrażenia ze słowami na „i” oraz „r”, by pozostać w przyjętej tu konwencji. Przynajmniej nie tylko dlatego… Przyszło nam do głowy, że IR Consulting pozwala firmom rozwijać się, wdrażać innowację, w pewien sposób zapłonąć wielkim płomieniem, bo dostarcza tej iskierki, która podpala lont i rozpoczyna pochód przedsiębiorstwa ku sukcesowi. Doradza, zdobywa dotację, załatwia wszelkie formalności. Potem to już jest w gestii firmy, jak wykorzysta uzyskane środki i czy przekuje potencjał w kolejną historię sukcesu, która znajdzie się w portfolio realizacji na stronie IR Consulting. My za to z pewnością dodajemy projekt strony i infografik dla firmy doradczej spod Krakowa do naszej galerii chwały jako przykład wielce udanego projektu.

Odwiedź stronę klienta: https://www.irconsulting.pl/

...
©2021 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.