Jasne dobrego początki

Jak zmusić światło do posłuszeństwa?

My tego nie wiemy, bo to działka firmy InPhoTech, zajmującej się między innymi fotoniką. Brzmi trochę jak science fiction? Rzeczywiście takie jest. Mamy nadzieję, że kiedyś w przyszłości wynajdą świetlne miecze, takie jak z Gwiezdnych Wojen, tymczasem jednak zajmują się bardziej przyziemnymi, choć równie niesamowitymi technologiami. Jak każda firma, również ta potrzebowała reklamy. Tworzenie strony internetowej i elementów brandingu to również zabawa ze światłem, bo w końcu to przecież światło nadaje kolor i formę temu, co widzimy. Bez światła nie byłoby niczego. Przechodząc do meritum: podczas tego projektu staraliśmy się podkreślić niezwykłe znaczenie światła i możliwości jego wykorzystania.

strona-internetowa-inphotech1.jpg
...
Design logotypu

Jasna strona mocy

Każde logo to wyzwanie. Niezależnie od tego, czy jest to element brandu niewielkiej firmy czy ogromnej korporacji technologicznej. Za każdym razem stajemy przed wyzwaniem i koniecznością zaprzęgnięcia do działania najgłębszych pokładów kreatywności. Logo dla innowacyjnej firmy z branży technologicznej również musiało być innowacyjne. Postawiliśmy na stylistykę rodem z science fiction.

strona-internetowa-inphotech6.jpg
...
strona-internetowa-inphotech7.jpg
...
strona-internetowa-inphotech8.jpg
...
strona-internetowa-inphotech9.jpg
...
strona-internetowa-inphotech10.jpg
...
Design strony internetowej

Operujemy obrazem i światłem

Obraz, tekst, interaktywność, informacja… to małe składowe, które trzeba zespolić w całość, nadać im spójną formę i puścić w świat. Niezależnie od tego, czy jest to firma lokalna, czy globalna; czy z niewielkiej miejscowości, czy też z Warszawy, projektowanie stron zawsze przebiega tak samo – od ogólnej koncepcji, do szlifowania szczegółów. Dzięki temu za każdym razem możemy zaproponować rozwiązanie dopasowane do potrzeb klienta.

strona-internetowa-inphotech2.jpg
...
strona-internetowa-inphotech3.jpg
...
strona-internetowa-inphotech4.jpg
...
Artystyczny retusz

Światło, więcej światła proszę!

Jedno zdjęcie mówi więcej niż 1000 słów? Tak, zwłaszcza jeśli zostało artystycznie poprawione i okraszone efektami specjalnymi. Aby lepiej przedstawić misję firmy, aby pokazać jej związek z nowoczesnymi technologiami, laserami i fotoniką przygotowaliśmy serię artystycznych przeróbek zdjęć. Przeglądanie takiej oferty, to jak oglądanie dobrego filmu science fiction. Tylko, że to dzieje się naprawę!

strona-internetowa-inphotech11.jpg
...
strona-internetowa-inphotech12.jpg
...
strona-internetowa-inphotech13.jpg
...
strona-internetowa-inphotech14.jpg
...
strona-internetowa-inphotech15.jpg

więcej projektów w dziale kunszt / retusz artystyczny

...
Ikony & infografiki

Czego oczy nie widzą, tego nie ma

A przynajmniej jest niewidoczne. Dlatego postaraliśmy się o to, by wszystkie najważniejsze elementy oferty zostały odpowiednio podkreślone, wyróżnione i przedstawione w formie graficzno-tekstowej. Infografiki na stronie to nowoczesne i przejrzyste sposoby na zaprezentowanie usług lub przedstawienie ważnych informacji. To jasne jak słońc… laser!

strona-internetowa-inphotech5.jpg
...
I to już wszystko

Kilka słów, by nie zaciemnić obrazu

Zabawy światłem na zdjęciach to nasza działka, ale prawdziwe ujarzmianie światła pozostawiamy firmie InPhoTech, dla której mieliśmy przyjemność wykonać ten prestiżowy i rozbudowany projekt brandingowy. Współpraca cieszy nas tym bardziej, że przecież firm zajmujących się projektowaniem stron w Warszawie jest wiele, ale to właśnie my zostaliśmy wybrani do wykonania tego zadania. Cóż jeszcze możemy powiedzieć? Chyba tylko tyle, że zachęcamy do zapoznania się z efektami naszych prac.

...
©2021 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.