Początek współpracy
Nie po oczach!

Kiedy klient zgłosił się do o nas pomoc i powiedział, że działa w branży laserowej, nie będziemy ukrywać, jak infantylne były nasze pierwsze skojarzenia. – Produkuje takie lasery, za którymi koty się uganiają? – Oby tylko nie świecił nam po oczach! – A może poprosimy o zapłatę w mieczach świetlnych? Tymczasem, Ignis Laser szybko sprowadził nas na ziemię i pokazał, jak mało wiemy o profesjonalnym i innowacyjnym wykorzystaniu lasera. Katowicka firma produkuje od podstaw urządzenia laserowe z własnym oprogramowaniem, które służą do znakowania oraz głębokiego grawerowania.

Strona internetowa
Z precyzją lasera

Laser to niezwykle precyzyjna technologia. Z precyzją działa także Ignis Laser, przygotowując doskonałe urządzenia z wysokiej jakości komponentów. A my musieliśmy precyzyjnie zaprojektować ich stronę, tak by przyciągała klientów niczym laserowe światełka kociaki (tak po raz drugi użyliśmy porównania o kotach i laserach, przepraszamy czytelników i obiecujemy, że to się nie powtórzy). Wybraliśmy czerń i biel na główne kolory strony internetowej z umiejętnie wplecioną czerwienią, która się nieodzownie z laserem kojarzy. Duże fotografie na stronie głównej przybliżają się do odbiorcy, co czyni stronę bardziej dynamiczną. Teksty są konkretne i wskazujące na korzyści technologii, tak by przedstawić zwięźle i jasno ofertę firmy.

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image
...

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image
...

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image
...

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image
...

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image

Podsumowanie projektu
Wygrawerowany sukces

Udało nam się stworzyć funkcjonalną i elegancką stronę www – czyli o cechach dokładnie takich, jakie wyróżniają urządzenia laserowe marki Ignis Laser. Kolejny projekt zwieńczony sukcesem, który można by wygrawerować złotymi literkami w naszym portfolio, ale poprzestajemy na dodaniu go do galerii naszych realizacji, ku pamięci. Klient także zadowolony, niczym kociak uganiający się za… a sami pewnie wiecie za czym.

#M.