Byliśmy świadkami

jak zmienia się oblicze nowoczesnej medycyny

Przyszłość… rok 2017. A nie, to jest teraźniejszość. Bo przełomowe odkrycia, rodem z filmów fantastycznych dzieją się już teraz. Helix jest supernowoczesną firmą medyczną, zajmującą się badaniami między innymi z zakresu onkologii. Innymi słowy: szukają leku na raka. I mamy nadzieję, że już niebawem im się to uda. Tymczasem potrzebowali nieco przebudować swoją stronę internetową, by ta spółka z Warszawy nabrała wizerunkowo nieco nowocześniejszego charakteru. A w tym jesteśmy najlepsi. Wzięliśmy się więc do roboty, zamieszaliśmy w próbówkach, zaaplikowaliśmy sobie zastrzyk z adrenaliny i mnóstwa pomysłów, i stworzyliśmy coś, czego jeszcze do tej pory nie było. Zupełnie innowacyjny brand design, który (już o tym wiemy) przyjął się doskonale. Dla spółki Helix zaprojektowaliśmy elementy graficzne strony oraz identyfikację wizualną.

strona-internetowa-helix1.jpg
...
Grafika strony internetowej

Jak z filmu science fiction, tyle że to prawda

Nowoczesne technologie, odkrycia medycyny, kosmiczna rewolucja… to wszystko dzieje się dziś, na naszych oczach. Nie tkwimy w XX wieku, wybiegamy na przód i dlatego grafika również nie może być taka jak 5, 10 czy 15 lat temu. Elementy identyfikacji wizualnej i oprawy graficznej strony i materiałów reklamowych muszą być zaprojektowane zgodnie z tym nowoczesnym trendem patrzenia w przyszłość. Grafiki rodem z sci-fi.

strona-internetowa-helix2.jpg
...
strona-internetowa-helix3.jpg
...
strona-internetowa-helix4.jpg
...
Ikony & infografiki

Jak wyjaśnić przyszłość w prostych krokach

Kojarzysz te przezroczyste wyświetlacze z filmów SF? Te, na których pojawiają się ikonki o rozmaitych funkcjach? Mniej więcej taki efekt chcieliśmy uzyskać projektując infografiki. Każdy piktogram został skrótowo opisany i przydzielono mu jakąś funkcję. Wszystko po to, by odbiorca nie czuł się zagubiony, a jednocześnie miał poczucie, że to jest coś nowego. Infografiki w naszym wykonaniu świetnie sprawdzają się i na stronie i w ofertach offline.

strona-internetowa-helix5.jpg
...
Zakończenie projektu

Rewolucja, której byliśmy częścią

Kto wie, czy za rok, dwa lub dziesięć lat nie staniemy się świadkami czegoś przełomowego? Może zostanie odkryty lek na raka, a może coś zupełnie innego, co da nam na przykład długowieczność? To dzięki takim badaniom, jak prowadzi ta firma z Warszawy ludzkość kieruje się ku świetlanej przyszłości. Jesteśmy dumni z tego, że mogliśmy poprzez projekt strony internetowej i materiałów graficznych, przyczynić się do rozwoju ludzkości. Za dużo powiedziane? Niekoniecznie. Sprawdźcie sami dokonania polskiej korporacji Helix Immunooncology. Do zobaczenia w przyszłości!

...
©2021 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.