Słodkie początki

Co łączy oscypka i czekoladę? Więcej niż myślisz!

Och słodkości nasze! Czy istnieje na świecie ktoś, kto nie lubi czekolady? Pewnie tak, ale z pewnością my do tych osób nie należymy. Nie dość, że jesteśmy miłośnikami słodyczy, to jeszcze uwielbiamy tworzyć strony internetowe dla takich zacnych firm jak Góralskie Praliny z Małopolski, która ma pod sobą jeszcze kilka innych marek związanych z wyrobami czekoladowymi. Zajmując się tym brandem, przytyliśmy z kilka kilogramów, bo przecież nie sposób było się oprzeć i nie podjadać przepysznych czekoladek w kształcie oscypków, nadziewanych przeróżnymi wkładami. No, ale dość o samych produktach marki, skupmy się bardziej na naszej pracy, a jest o czym pisać. Oto elementy, za które byliśmy odpowiedzialni.

strona-internetowa-goralskie-praliny0.jpg
...
Projekt logotypu

Regionalne ale nowoczesne

Firmy takie jak Góralskie Praliny strategię marketingową opierają na odniesieniach do regionalnych tradycji. Stąd czekoladki są w kształcie oscypków. Aby utrzymać spójną wizerunkowo strategię marki, musieliśmy wymyślić logo, które będzie się wpasowywało w tę koncepcję, ale jednocześnie będzie czymś nowym i pokazywało, że firma choć z tradycjami, nie tkwi jedną nogą w przeszłości.

strona-internetowa-goralskie-praliny1.jpg
...
Strona internetowa

Słodka ale nie przesłodzona

Tworzenie stron internetowych, zwłaszcza dla takiego słodkiego brandu z Krakowa to zawsze jest wyzwanie. Trudno przedstawić branżę cukierniczą w taki sposób, by nie przesłodzić grafiki i ogólnego zamysłu. Witryna powinna być zachęcająca, kojarząca się ze czekoladą, ale nie może być tęczowa. Równowaga jest tu najważniejsza. Osiągnęliśmy w tym względzie mistrzostwo niczym mistrz Yoda balansujący na linie nad przepaścią.

strona-internetowa-goralskie-praliny5.jpg
...
strona-internetowa-goralskie-praliny6.jpg
...
strona-internetowa-goralskie-praliny7.jpg
...
Artystyczny retusz

Zdjęcia takie, że ślinka cieknie

Każde zdjęcie i grafika powinny opowiadać jakąś historię. Smakowitą, czekoladową opowieść o tym, jak Jaś i Małgosia… a nie, to nie ta bajka. Artystyczny retusz zdjęć w naszym wykonaniu polega na takim przerobieniu zdjęcia, by zwykła fotografia przemieniła się w magiczną ilustrację zupełnie innego świata – krainy czekoladą i miodem płynącej; krainy gdzie królują Góralskie Praliny.

strona-internetowa-goralskie-praliny2.jpg
...
strona-internetowa-goralskie-praliny3.jpg
...
strona-internetowa-goralskie-praliny4.jpg

więcej projektów w dziale kunszt / retusz artystyczny

...
Ikony & infografiki

Dla jeszcze lepszego efektu wizualnego

O czekoladzie można mówić i mówić bez końca, ale co za dużo to niezdrowo. Aby nie przesłodzić i nie przesadzić z nadzieniem (czyli treścią) zdecydowaliśmy się na osadzenie na stronie infografik, czyli kombinacji grafik, ikon, haseł i krótkich tekstów. Dzięki takim infografikom, artystycznym nagłówkom oraz piktogramom, Góralskie Praliny kojarzą się z artyzmem i nieszablonowym pomysłem na siebie.

strona-internetowa-goralskie-praliny8.jpg
...
Na osłodzenie końca

Bo każdy koniec to początek czegoś lepszego

Wszystko co dobre, zawsze się kończy? Tak, ale nie oznacza to niczego złego. Nasza praca przeszła przez wszystkie etapy i w końcu dotarliśmy tam, gdzie zmierza każdy projekt strony internetowej – do końca. A dzięki temu, ta firma z Małopolski mogła rozwinąć skrzydła i pokazać się w Sieci od nowej, lepszej i bardziej profesjonalnej strony. Góralskie i Krakowskie Praliny, to uznane marki, które zdobyły wielu miłośników czekolady. Wierzymy, że dzięki naszemu brandingowi rozpoznawalność firmy wykroczy znacznie poza to jedno, rodzime województwo.

...
©2021 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.