Początek współpracy

Nie po oczach!

Kiedy klient zgłosił się do o nas pomoc i powiedział, że działa w branży laserowej, nie będziemy ukrywać, jak infantylne były nasze pierwsze skojarzenia. – Produkuje takie lasery, za którymi koty się uganiają? – Oby tylko nie świecił nam po oczach! – A może poprosimy o zapłatę w mieczach świetlnych? Tymczasem, Ignis Laser szybko sprowadził nas na ziemię i pokazał, jak mało wiemy o profesjonalnym i innowacyjnym wykorzystaniu lasera. Katowicka firma produkuje od podstaw urządzenia laserowe z własnym oprogramowaniem, które służą do znakowania oraz głębokiego grawerowania. A od nas potrzebowali… „wygrawerowania” swojego miejsca w sieci... „znakowania” swojej marki online… albo powiedzmy wprost, jakbyście jednak nie zajarzyli – strony internetowej z infografikami.

gng1.jpg
...
Strona internetowa

Z precyzją lasera

Laser to niezwykle precyzyjna technologia. Z precyzją działa także Ignis Laser, przygotowując doskonałe urządzenia z wysokiej jakości komponentów. A my musieliśmy precyzyjnie zaprojektować ich stronę, tak by przyciągała klientów niczym laserowe światełka kociaki (tak po raz drugi użyliśmy porównania o kotach i laserach, przepraszamy czytelników i obiecujemy, że to się nie powtórzy). Wybraliśmy czerń i biel na główne kolory strony internetowej z umiejętnie wplecioną czerwienią, która się nieodzownie z laserem kojarzy. Duże fotografie na stronie głównej przybliżają się do odbiorcy, co czyni stronę bardziej dynamiczną. Teksty są konkretne i wskazujące na korzyści technologii, tak by przedstawić zwięźle i jasno ofertę firmy.

gng2.jpg
...
gng3.jpg
...
gng4.jpg
...
Ikony & infografiki

Wyższy poziom informowania

Małe ikonki w industrialnym stylu oraz proste, hasłowe slogany zdecydowanie podnoszą atrakcyjność strony, ale mają przede wszystkim cel informacyjny. Według nas infografiki to najlepsza metoda na szybkie przykucie uwagi odbiorcy i przekazanie mu w pigułce podstawowej wiedzy o produkcie. Taka punktowa dawka informacji, niczym punkcik lasera na ścianie, za którym podążają jak zahipnotyzowane oczy kota (a niech to, nie udało się…).

gng5.jpg
...
Podsumowanie projektu

Wygrawerowany sukces

Udało nam się stworzyć funkcjonalną i elegancką stronę www – czyli o cechach dokładnie takich, jakie wyróżniają urządzenia laserowe marki Ignis Laser. Kolejny projekt zwieńczony sukcesem, który można by wygrawerować złotymi literkami w naszym portfolio, ale poprzestajemy na dodaniu go do galerii naszych realizacji, ku pamięci. Klient także zadowolony, niczym kociak uganiający się za… a sami pewnie wiecie za czym.

Odwiedź stronę klienta: https://laserignis.com/index.php/pl/

...
©2021 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.