Zdrowa praca

się opłaca. No i jest przede wszystkim zdrowa

A przecież to najważniejsze: zdrowie jest jedną z niewielu rzeczy, które są tak naprawdę bezcenne. Nie da się go kupić, a raz stracone niezwykle trudno odzyskać. Dlatego warto jeść owoce, bo zawierają mnóstwo witamin i minerałów, a jeśli dodatkowo pochodzą z polskich sadów, to już w ogóle rewelacja. Fruwidex Polska jest firmą z Warszawy, dla której nie musieliśmy robić strony internetowej, a jedynie (a może aż) grafikę. Zdjęcia, ikony i obrazy do materiałów reklamowych, na gotową już witrynę oraz do wszystkich innych elementów identyfikacji wizualnej. Fruwidex to wyjątkowa marka, która musiała otrzymać wyjątkową, zniewalającą i absolutnie soczystą, owocową oprawę graficzną. Musieliśmy być jak Friut Ninja, by sprostać tym oczekiwaniom.

strona-internetowa-fruvidex1.jpg
...
Grafika strony internetowej

Soczyście owocowa grafika komputerowa

Tam, gdzie elementy graficzne wysuwają się na pierwszy plan, tam trzeba przyłożyć do nich szczególną uwagę. W tym wypadku grafiki musiały być pierwszego sortu – owocowe, kolorowe, kojarzące się z naturą i zdrowiem, ale jednocześnie nieprzesadzone, by nie były zbyt kreskówkowe i nierealistyczne. Przygotowaliśmy serię grafik, do wykorzystania na stronie internetowej, w katalogu oraz innych materiałach reklamowych.

Same zdjęcia to czasami za mało. Tak, jak same owoce to też czasami zbyt mało. Niekiedy trzeba z nich zrobić sałatkę owocową, albo sok, albo ciasto, albo lody… podobnie z podstawowych zdjęć można robić różne przetwory np. artystyczne grafiki wzbogacone fotomanipulacjami i kreatywnym retuszem; grafiki od których aż chce się sięgnąć po smakowite owoce Fruvidex. Przerobiliśmy zwykłe zdjęcia, na doskonałe przetwory fotograficzne. Palce lizać.

strona-internetowa-fruvidex2.jpg
...
strona-internetowa-fruvidex3.jpg
...
strona-internetowa-fruvidex4.jpg
...
No to na zdrowie!

Stworzyliśmy koktajl z pomysłów i realizacji

Dosłownie przyjechaliśmy ciężarówką pełną pomysłów, z paletami zapakowanymi kreatywnością. W trymiga rozpakowaliśmy to wszystko, posortowaliśmy, odrzuciliśmy nietrafione idee. Gdy już mieliśmy posortowane pomysły, wystarczyło je przerobić, tak jak przerabia się owoce. Trochę nam to zajęło, ale myślimy, że efekt był tego warty. A Ty, jak uważasz? Czy projekt strony internetowej Fruvidex Warszawa jest teraz ciekawszy, biorąc pod uwagę, że uzupełniliśmy go naszymi soczystymi grafikami? Czy materiały reklamowe i infografiki sprawiają, że czujesz głód witamin i chęć sięgnięcia po zdrowe owoce i warzywa prosto z polskich sadów? Jeśli tak, to znaczy, że nam się udało!

...
©2019 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.