Kilka słów wstępu o projekcie

Ostra jazda bez trzymanki

Ta praca wymagała od nas szybkości – nie tylko ze względu na czas realizacji, ale przede wszystkim na jej charakter. W końcu nie można zrobić nudnej, statycznej strony internetowej firmie takiej jak Extrem 4x4, zajmującej się tuningiem i serwisowaniem samochodów terenowych w rejonie Bielska-Białej. To musiało być coś z przytupem; coś takiego, że już sama oferta sprawi, że klient poczuje się jak na ekstremalnym rajdzie offroadowym. Zaprojektowaliśmy więc dynamiczną witrynę, pełną porywających zdjęć i śmigającą na każdym sprzęcie niczym demon prędkości. Oto pasjonująca i pełna adrenaliny opowieść o tym, jak podeszliśmy do projektowania brandingu tak zacnej marki. Trzymajcie się i koniecznie zapnijcie pasy!

extrem-kompozycja.jpg
...
Projekt logotypu

3...2...1… Start!

… i ruszyli. No, nie można było zastosować innego znaku firmowego, jak właśnie chorągiewki wyścigowe. To skojarzenie po prostu samo się cisnęło, a w połączeniu z logotypem Extrem 4x4 całość wygląda naprawdę zabójczo. Żaden właściciel auta do jazd ekstremalnych nie oprze się wrażeniu, że to właśnie do tego serwisu powinien skierować się w pierwszej kolejności, by ulepszyć swój ukochany pojazd.

logo-extrem-white-black.jpg
...
logo-extrem-black-white.jpg
...
logo-extrem-color.jpg
...
Strona internetowa

Prosimy o zapięcie pasów bezpieczeństwa

Sporty ekstremalne rządzą się swoimi prawami – zupełnie jak tworzenie stron internetowych. Adrenalina, poczucie prędkości, ekscytacja… te właśnie emocje chcieliśmy przekazać, projektując witrynę dla sklepu motoryzacyjnego, specjalizującego się serwisowaniu terenówek na terenie województwa śląskiego. I chociaż strona oraz oferta dostarczają dreszczyku emocji, gwarantujemy – to całkowicie bezpieczne.

www-extrem1.jpg
...
www-extrem2.jpg
...
Na zakończenie

W końcu udało się dojechać do mety

Kiedy już skończyliśmy ten szaleńczy wyścig i dojechaliśmy z projektem do mety, byliśmy maksymalnie usatysfakcjonowani. To jedna z tych prac, która – chociaż zatankowaliśmy do pełna – zużyła wszystkie nasze zasoby kreatywności, ale za to dodała nam niesamowitego poweru. Najważniejsze jednak jest to, że szef serwisu Extrem 4x4 również był absolutnie zadowolony z efektu. Jak to wyszło? Zobaczcie sami, a przy okazji w tajemnicy podpowiadamy, że szykujemy się do kolejny ekstremalnych projektów. Ale to tym opowiemy kiedy indziej.

...
©2021 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.