Idea projektu

Gdy potrzeba artystycznej wizji...

Podczas tego typu prac można popuścić wodze fantazji, poeksperymentować i zabawić się w architekta wnętrz. Wprawnie nasze studio nie projektuje mieszkań, ale za to firma Ewjan jak najbardziej, a ich główną działalnością jest sprzedaż ekskluzywnych akcesoriów łazienkowych. To dla nich przygotowaliśmy stronę www, oprawę graficzną oraz elementy brandingu i identyfikacji wizualnej. Panu Januszowi, właścicielowi firmy, zależało w szczególności na podkreśleniu wyjątkowego charakteru asortymentu, skierowanego do osób poszukujących inspiracji i nieszablonowych rozwiązań podczas urządzania łazienki. Po wstępnych ustaleniach mieliśmy już pewną wizję. Pozostało tylko wprowadzić ją w życie.

ewjan-kompozycja.jpg
...
Lift logotypu

Mała zmiana na lepsze

Klient chciał zachować dotychczasowy znak firmowy, ale nie dało się ukryć, że był już nieco przestarzały. Dlatego wykonaliśmy generalny lifting i odświeżenie loga, dodając mu nieco szlifów i bardziej nowoczesnego wyglądu. W efekcie otrzymaliśmy grafikę, idealnie wpisującą się w minimalistyczną formę tworzonej strony internetowej. To podrasowane logo stało się podstawą do stworzenia także kolejnych elementów brandingowych.

logo-ewjan-color.jpg
...
Design marki

Salon on-line w realnym świecie

Prezentacja firmy poza internetem jest równie ważna jak w świecie wirtualnym. Firmowe dokumenty i elementy zewnętrznej identyfikacji są dopełnieniem wszystkich naszych starań wizerunkowych. Nie mogło więc zabraknąć miejsca dla elegancko zaprojektowanych wizytówek, materiałów reklamowych i papeterii. Każdy szczegół ma znaczenie!

brand-ewjan1.jpg
...
Strona internetowa

Wirtualny salon on-line

Dotychczasowa witryna nie spełniała standardów, jakich oczekuje współczesny odbiorca. Pan Krzysztof chciał, aby pełniła ona funkcję wizytówki, a klient po jej odwiedzeniu, zdecydował się na odwiedzenie salonu, w którym będzie mógł obejrzeć asortyment. Doskonały projekt strony internetowej, to było dokładnie to, czego potrzebowała ta firma z okolic Krakowa, by trafić do jeszcze większej rzeszy odbiorców.

www-ewjan1.jpg
...
www-ewjan2.jpg
...
www-ewjan3.jpg
...
www-ewjan4.jpg
...
Sesja fotograficzna

Łazienkowe stylizacje w obiektywie aparatu

Odwiedziny w salonie łazienkowym i wykonanie sesji zdjęciowej należało do tych najprzyjemniejszych punktów naszej pracy. W miłym towarzystwie obfotografowaliśmy wiele ciekawych aranżacji łazienkowych, a następnie wykonaliśmy artystyczny retusz zdjęć, by dobrze je wykorzystać do uatrakcyjnienia oferty. Zamieszczenie ich na stronie internetowej było strzelałem w dziesiątkę. Firma zyskała nowe oblicze, którego może im pozazdrościć całe województwo małopolskie.

foto-ewjan1.jpg
...
foto-ewjan2.jpg
...
foto-ewjan3.jpg
...
foto-ewjan4.jpg
...
foto-ewjan5.jpg
...
foto-ewjan6.jpg

więcej projektów w dziale kunszt / retusz artystyczny

...
Projekt infografik

Przyciągające uwagę, atrakcyjne dla odbiorcy

Nie ma lepszego sposobu na przedstawienie cech i zalet produktów, jak zrobienie tego poprzez estetycznie wykonane infografiki. Obraz, uzupełniony o tekstowe informacje, jest o wiele skuteczniejszy niż sama fotografia produktowa. Dodatkowym elementem zwiększającym konwersję były artystycznie wykonane stylizowane nagłówki do  poszczególnych sekcji na stronie.

infografiki-ewjan.jpg
...
Firmowy gift

Na wyjątkowe okazje

Oblewanie udanej transakcji doskonałym trunkiem to w Polsce tradycja. Ale nie może to być byle co. O... co to, to nie. Butelki z wyjątkowym, obrandowanym trunkiem trafiły do prezesa, by od tej chwili mogły stać się podstawą toastów dla najbardziej intratnych umów. Taki podarunek z pewnością pozostanie na długo w pamięci kontrahentów.

brand-ewjan2.jpg
...
Efekty udanej współpracy

Aż chcielibyśmy taką łazienkę...

Po czym można poznać dobrze wykonaną pracę? Po tym, że jako osoby odpowiedzialnie za stworzenie projektu, zostaliśmy „kupieni” przez wyjątkową ofertę firmy Ewjan. Nagle każdy z naszej ekipy zapragnął coś zmienić w swojej łazience i zaprojektować ją w tamtejszym studiu. Poczuliśmy potrzebę ulepszenia naszych kącików sanitarnych. A skoro nas przekonała ta oferta, jesteśmy przekonani, że wielu przyszłych klientów marki Ewjan, również. Zresztą, nie ma co więcej pisać, to trzeba zobaczyć na własne oczy.

Odwiedź stronę klienta: http://www.ewjanlazienki.pl

...
©2021 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.