Globalny projekt
Dla globalnej marki zajmującej się nowymi technologiami

Do takich prac trzeba podchodzić całościowo, globalnie, z otwartą głową. Nie da się przygotować tylko małego wycinka oferty, trzeba spojrzeć na problematykę z szerzej perspektywy, jak rasowy strateg z gier RTS, obejrzeć pole bitwy, zaplanować działania, a następnie wprowadzić je w życie w czasie rzeczywistym, aby wszystko przebiegło szybko, sprawnie i bez zakłóceń, co doprowadzi tylko do jednego, możliwego zakończenia: pełnego, taktycznego zwycięstwa. Tak w skrócie można opowiedzieć o przygotowaniach do projektu dla marki Elproma, polskiej firmy działającej na globalnym rynku nowoczesnych technologii. My zaś, zajmujemy się tworzeniem stron internetowych, aby Warszawa miała swojego światowego przedstawiciela na tym, jakże ciekawym, ale trudnym rynku. Wizytówka w Sieci to jednak dopiero pierwszy krok w kierunku podboju świata.

Strona internetowa
Nowoczesna strona super-nowoczesnej firmy

Naszą specjalizacją jest tworzenie stron internetowych oraz dopasowywanie ich do potrzeb klienta, pod kątem UX, graficznym oraz treści. Zaczynamy od poznania potrzeb, następnie dodajemy niezbędne moduły, uzupełniamy oprawę graficzną i teksty, również w językach obcych, jeżeli firma jest ukierunkowana na rynek międzynarodowy. A kiedy mamy już wszystko i uważamy, że to jest dobre, usprawniamy, bo zawsze można zrobić to lepiej! A gdy już to mamy, kminimy dalej, jako opanować świat, móżdżku…

Jeżeli za internetowym wizerunkiem nie stoi dobry i skuteczny wizerunek w świecie rzeczywistym, to firma nie zaistnieje w szerszej świadomości, ponieważ Internet to nie cały świat. Jedną z naszych topowych umiejętności jest przygotowywanie profesjonalnych i zapadających w pamięć dokumentów firmowych: teczek, papeterii, wizytówek, katalogów, długopisów firmowych i wielu innych. Bo podbój świata trzeba zacząć od rzeczy najprostszych.

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image
...

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image
...

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image
...

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image
...

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image

Lokalne podsumowanie
Projektu o globalnym zasięgu

Takie prace to my lubimy. Wymagające, nowoczesne, nakierowane na mocne uderzenie w odbiorcę, jak pieść Bruce'a Lee w przeciwnika. Jeden raz i zwycięstwo! Wiemy, że efekty tej współpracy będą widoczne dla szerokiego grona osób, i że firma, dla której wykonaliśmy projekt strony internetowej, działa nie tylko w Warszawie i na terenie województwa mazowieckiego, ale globalnie w Europie i na świecie, oferując innowacyjne rozwiązania informatyczne na miarę XXI wieku. A jeżeli chcesz zobaczyć całość, przejrzeć stronę www i zapoznać się z ofertą formy Elproma.

#M.