Czego dotyczyła współpraca?
Małe wielkie komponenty

Elektroniczne komponenty – potrzebna grafika uzupełniająca stronę, sugestywne zdjęcia, ciekawe infografiki. Gdy usłyszeliśmy wymagania klienta z Warszawy, w pierwszej chwili zwątpiliśmy, czy podołamy. Elektroniczne komponenty nie kojarzyły nam się z niczym fajnym, co dałoby się atrakcyjnie przedstawić wizualnie. Szczerze, to w ogóle na początku z niczym nam się nie kojarzyły. Dopiero podczas przeglądania oferty klienta, coś zaczęło świtać. Przełączniki, anteny, moduły, łączniki. A, to te małe naszpikowane elektroniką elementy, które sprawiają, że coś działa, jest sieć, można zdalnie czymś zarządzać. No to będzie trudno…

Grafika strony www
Uwypuklić to, co mało widoczne

Klient miał już stronę internetową, ale brakowało na niej grafiki. Czyli w sumie tak jakby miał pół strony. Albo nawet ćwierć. Bo bez grafiki ani rusz. Nawet tak wymagająca branża jak elektroniczne komponenty potrzebuje wizualizacji, bo obrazy przyciągają uwagę odbiorcy i przemawiają do jego wyobraźni. Postawiliśmy tym razem na połączenie kolorystyczne szarości, niebieskiego i bieli, czyli kolorów kojarzących się z profesjonalizmem. To nie jest „brudny” przemysł, więc od strony graficznej strona www miała sprawiać wrażenie czystej i wysublimowanej.

Mogliśmy oczywiście dać na stronę główną ogromne zdjęcie modułu, czyli takiej zielonej płytki ze złotymi nitami, ale jakby się do tego nie zabrać, trudno wydobyć z takiego elementu jakieś piękno. Postanowiliśmy zatem pokazać raczej ogromną, wspaniałą rzecz, w której elektroniczne komponenty grają istotną rolę. Przykładowo taki jacht na pełnym morzu. Na zretuszowanej fotografii, przez co wydaje się, że fale uciekają mu spod silnika. Dostojny, zachwycający, przykuwający wzrok. Mierzyliśmy wysoko także przy innych zretuszowanych zdjęciach, np. kuli ziemskiej z zaznaczonymi firmami korzystającymi z rozwiązań firmy Electronics Components. A jeśli już wybieraliśmy fotki komponentów, to w dużym zbliżeniu i także bardzo zretuszowane, z dodatkowymi efektami.

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image
...

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image
...

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image
...

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image
...

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image
...
CAMdivision # Projekt grafiki internetowej   |   zobacz więcej realizacji

Internet rzeczy i przemysł 4.0
Gdy wszystkie komponenty są zsynchronizowane

Wszystkie dostarczone przez nas dla Electronics Components graficzne elementy, tfu komponenty, są świetnie zsynchronizowane z przekazem marki. Wpasowują się w trendy, za którymi podąża firma – przemysłu 4.0 i Internetu rzeczy. Choć w sumie, to już nie tylko trendy, to cała rewolucja przemysłowa dziejąca się na naszych oczach. Nasz klient wykazuje się ogromną pasją dla modernizacji przemysłu poprzez dostarczanie najwyższej klasy rozwiązań. My także dostarczyliśmy mu najlepszej jakości grafiki, bo nieważne, jak trudne jest wyzwanie – nigdy nie uznajemy półśrodków.

#M.