Idea projektu

Design w duchu sztuki alternatywnej

Moglibyśmy napisać, że ten projekt wykonaliśmy w przysłowiowej przerwie na papierosa, ale nie byłaby to prawda z dwóch powodów: po pierwsze poświęciliśmy mu mnóstwo czasu, a po drugie mając taką alternatywę jak e-papierosy e-joyyo, przerwa na dymka przestaje mieć rację bytu. Prezes firmy poprosił nas o całościowy branding marki, w tym także o zaprojektowanie strony internetowej. Po krótkich konsultacjach na warsztat wzięliśmy logo i inne elementy identyfikacji wizualnej, starając się zapewnić dobry start tej nowej marce. Wspólnie chcieliśmy pokazać, że e-palenie to nie pielęgnowanie nałogu, a styl życia – modny i z pewnością znacznie zdrowszy. Całość kreacji okrasiliśmy nutką tajemniczości i owialiśmy gęstym dymem.

ejoyyo-kompozycja.jpg
...
Projekt logotypu

Hipnotyzujące, wiarygodne i ekologiczne

Największą zaletą e-papierosów jest fakt, iż stanowią one zdrowszą odmianę dla tych tradycyjnych, a logo musiało to podkreślać. Jak osiągnąć taki efekt? To trudne zadanie, ale zdecydowaliśmy się na wykorzystanie skojarzeń z ekologią. Zielony dym? Czemu nie! Dodajmy do tego elegancki metaliczny logotyp i mamy logo, z którym śmiało można konkurować do najbardziej ekskluzywnych marek w tej branży.

logo-ejoyyo-white-black.jpg
...
logo-ejoyyo-black-white.jpg
...
logo-ejoyyo-color.jpg
...
Grafika strony internetowej

Od pasjonatów dla pasjonatów

Podczas współpracy z szefem firmy e-joyyo od razu wyczuliśmy, że mamy do czynienia nie z kolejnym przedsiębiorcą sprzedającym swoje produkty, ale z prawdziwym miłośnikiem i znawcą tematu. Dołożyliśmy wszelkich starań, by podkreślić, że to luksusowa marka, kierowana do wszystkich pasjonatów, umiejących docenić wysokiej jakości e-dymek.

www-ejoyyo1.jpg
...
www-ejoyyo2.jpg
...
www-ejoyyo3.jpg
...
copywriting-ejoyyo.jpg
...
Retusz artystyczny

Anioły i Demony palenia

Nic tak nie wzbudza wyobraźni i nie podkreśla zalet produktów, jak artystycznie wykonane fotomanipulacje. W tym przypadku przyjęliśmy stylistykę tajemniczości. Wyraziste, barwne opakowania spowite dymem, na tle w klimacie noir, wyglądają jak jak zjawy – przyciągające, hipnotyzujące, budzące pożądanie... Taki styl idealnie sprawdzi się na nowoczesnej stronie internetowej stworzonej dla nowoczesnej firmy E-joyyo z siedzibą w Warszawie.

fotomanipulacje-ejoyyo1.jpg
...
fotomanipulacje-ejoyyo2.jpg
...
wizualizacja-ejoyyo1.jpg
...
wizualizacja-ejoyyo2.jpg
...
wizualizacja-ejoyyo3.jpg
...

więcej projektów w dziale kunszt / retusz artystyczny

...
Efekty udanej współpracy

Wyższy poziom wapowania

Praca nad produktami premium zawsze jest wymagająca i trzeba poświęcić o wiele więcej czasu na dopracowanie szczegółów brandingu. Mamy nadzieję, że dzięki naszym staraniom, przynajmniej część tradycyjnych palaczy przeżuci się na wapowanie i dostrzeże w tym coś więcej niż zwykły codzienny rytuał. Zwłaszcza teraz, gdy zwykłe papierosy są tak niezmiemsko drogie, a ponad połowa ceny to sama akcyza. Po co wspierać budżet państwa, skoro można zachować pieniądze w kieszeni? Koniec przerwy na papieroska, czas rozsmakowac się w e-paleniu – tak działa magia e-joyyo!

...
©2021 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.