Prolog projektu

My też tam byliśmy, miód i wino piliśmy...

Opisu tego projektu nie sposób rozpocząć inaczej. Zajazd Drogorad to miejsce iście bajkowe, gdzie czas płynie inaczej, a człowiek zapomina o otaczającym go świecie. Można powiedzieć, że praca dla tego ośrodka, była niczym podróż do krainy baśni – zaskakująca, pełna przygód i z wesołym zakończeniem. A to coś, co wyjątkowo lubimy tworząc strony internetowe i elementy identyfikacji wizualnej, zwłaszcza dla tak zacnych firm z okolic Poznania. Nie obyło się oczywiście bez przeszkód i czarnego charakteru w postaci deadline’u, ale szczęśliwie udało się go pokonać, projekt został ukończony na czas i wszyscy żyli długo i szczęśliwie.

drogorad-kompozycja.jpg
...
Projekt logotypu

Otwórz drzwi do innego świata

Projektując logo dla zajazdu chcieliśmy, aby było ono nie tylko zwykłym znakiem firmowym, ale przede wszystkim zaproszeniem. Taki piktogram mógłby się znajdować na tajemniczych drzwiach lub bramie do magicznego ogrodu. To znak rozpoznawczy, mówiący „tu jest coś ciekawego”.  Dlatego właśnie logo zostało utrzymane w takiej, nieco baśniowej stylistyce.

logo-drogorad-white-black.jpg
...
logo-drogorad-color.jpg
...
logo-drogorad-gold.jpg
...
Dokumenty firmowe

Składniki magicznej mikstury brandingu

To detale przesądzają o odbiorze całości kreacji. Takie drobnostki jak firmowe wizytówki, papeteria, długopisy z logiem, karty dań i inne elementy identyfikacji tworzą wspólnie kompozycję i silnym działaniu przyciągającym na klienta. Zmieszaliśmy je wszystkie w odpowiednich proporcjach, tworząc zaproszenie, któremu nikt nie jest w stanie się oprzeć.

brand-drogorad1.jpg
...
brand-drogorad2.jpg
...
brand-drogorad3.jpg
...
brand-drogorad4.jpg
...
Strona www + wykonanie

Przedsmak tego, co Cię czeka

Witryna internetowa to pierwsze miejsce, do którego zmierza użytkownik, pragnący zapoznać się z ofertą hotelu. Na jej podstawie podejmowana jest większość decyzji o wyborze lokalu na nocleg lub organizację imprezy. Dlatego strona musi pokazywać coś więcej niż samą ofertę – powinna być takim przedsionkiem hotelu, miejscem w którym gość będzie wiedział, że dobrze trafił. Wykonaliśmy nowoczesną stronę internetową dla Zajazdu Drogorad zlokalizowanego niedaleko Poznania.

www-drogorad1.jpg
...
www-drogorad2.jpg
...
www-drogorad3.jpg
...
Epilog projektu

Każda bajka kiedyś się kończy

Jak to zwykle bywa, wszystko co ma początek, ma też koniec. Ten projekt przyniósł nam sporo satysfakcji, a praca nad bajkową oprawą dla tak ciekawego miejsca jak Drogorad, była czystą przyjemnością i niezapomnianą przygodą. Cieszymy się, że spośród tylu firm, które zajmują się tworzeniem strony internetowe w województwie wielkopolskim to nam przyszło razem pracować. Jednak ostatni rozdział tej historii został już zamknięty. Została jednak jeszcze jedna strona do zapisania przez Ciebie. Chcesz przezyć własną przygodę?

...
©2021 InPhoTech. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.