Orzeźwiająca współpraca
Łyknij sobie!

Kolejny senny dzień przed komputerem. Jedna kawa wystarczyła, aby otworzyć szerzej oczy, po drugiej udało się wyskoczyć z piżamy, trzeciej nie aplikowaliśmy z obawy o serce. Za oknem ponuro i buro. Zero słońca. Znikąd pomocy. Wtem! Zajrzał klient. Z butelką. – Łyknijcie sobie! – rzecze. Mówimy, że w pracy nie pijemy raczej… ale okazało się, że to nie trunek wyskokowy. Znaczy wyskokowy, ale inaczej – naturalnie wyskokowy. Jeden z orzeźwiających, pełnych witamin i mikroelementów, a także z zawartością kofeiny, napojów firmy DAN. Jak już sobie łyknęliśmy, to nawiązaliśmy orzeźwiającą współpracę. Sprawdźcie efekty.

Strona internetowa
Esencjonalnie, energetycznie, elegancko

Trzy razy E: esencjonalnie, energetycznie i elegancko. Te hasła przyświecały nam przy tworzeniu kompletnej strony internetowej dla wytwórni wód gazowanych i soków. Postawiliśmy na zgrany zestaw kolorów, który zawsze się sprawdza, jeśli chce się osiągnąć efekt estetycznej strony z nutką witalności – czerń, zieleń i biel. Centrum strony głównej stanowi panel z foto manipulacjami, który od razu przyciąga wzrok. Krótkie hasła przedstawiają napoje z flagowej serii Mr. Dark. Na stronie głównej to, co najbardziej przemawia, to grafiki butelek, ikonki oraz konkretne, pisane językiem korzyści teksty – bez lania wody, wbrew branży, której dotyczą.

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image
...

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image
...

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image
...

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image
...

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image

Infografika
Symbioza mikroelementów

Strona www to nie tylko grafiki i tekst. Małe elementy wplecione umiejętnie tu i owdzie mogą dodać jej wielu atutów. Takimi elementami są właśnie ikonki ilustrujące każdy fragment tekstu, korzyści, podstrony. Idealnie współgrają z hasłami przewodnimi. Naszą ulubioną jest serce z kciukiem do góry jako ilustracja właściwości zdrowotnych napojów. Czyż to nie genialne w swej prostocie? Wszystkie ikony są w kolorach białym i zielonym.

#Gloomhaven
Voidwarden, Hatchet, Cragheart

Image

Foto manipulacje
Poczuj smak, zanim posmakujesz

Jak oddać energię, moc, witalność, które zapewniają napoje DAN, mając do dyspozycji jako sposób wyrazu jedynie grafikę? To źle postawione pytanie – nie jedynie, ale AŻ grafikę. Umiejętnie wykorzystane narzędzia graficzne pozwalają stworzyć wyjątkowe foto manipulacje, czyli połączenie kilku zdjęć w jedno oraz dodanie elementów graficznych, tak by uzyskać efekt iluzji. Grafiki na panelu strony głównej są niczym portrety olejne przedstawiające kolejne grupy klientów, dla których przeznaczone są napoje Mr. Dark. Butelki napojów pojawiają się w wielu miejscach na stronie i zawsze towarzyszy im efekt rozbryzgującej się wody. Dzięki temu grafika jest od razu kojarzona z wigorem, bo woda to źródło życia. Można dostać kopniaka energii od samego patrzenia. A co dopiero będzie, gdy się weźmie łyka…

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image
...

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image
...

#carlexdesign
Design strony internetowej

Image

Artystyczny retusz
Urzeczywistniony świat rodem z sci-fi

Zdjęcia potrafią pokazać naprawdę wiele, ale nie wszystko. Aby można było w fotografii zawrzeć więcej szczegółów oraz konkretnego przekazu, i zamknąć to wszystko w atrakcyjnej formie, konieczny jest artystyczny retusz. Techniczne fotografie rodem z filmów SF pozwalają na przedstawienie nieprzedstawialnego. Kreujemy światy, kreujemy wizje, kreujemy lepsze oferty naszych klientów!

 

...
...
CAMdivision # Projekt grafiki internetowej   |   zobacz więcej realizacji

Podsumowanie projektu
Uderza do głowy z bąbelkami czy bez

Napoje DAN to witaminowe bomby z dawką energii w postaci kofeiny. Pobudziły nas na tyle, że udało się zrealizować dla tej podwarszawskiej spółki projekt strony wraz z infografikami i foto manipulacjami, która doskonale współgra z przekazem marki. Bezalkoholowe koktajle i soki DAN uderzają do głowy, nieważne czy są z bąbelkami czy bez – od razu można poczuć przypływ mocy i dobrego samopoczucia. Przejrzenie strony internetowej firmy daje namiastkę tego uczucia i o to właśnie chodziło. Pijcie na zdrowie!

#M.